مطالبه همگان؛اعلام رژیم صهیونیستی به عنوان هویتی تروریستی

سخنگوی‬ وزارت‬ امور‬ خارجه‬ گفت: ‏اکنون اعلام و شناسایی بین‌المللی رژیم صهیونیستی به عنوان هویتی تروریستی و محاکمه جنایتکاران جنگی صهیونیست مطالبه همه انسان‌های آزاده است.

به گزارش شهروند آنلاین،  ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: بعد از حمله فاجعه‌آمیز به بیمارستان المعمدانی، برخی مساجد، مدارس و کلیسای ارتدکس یونانی در غزه، رژیم صهیونیستی بیمارستان‌های دیگری در غزه را تهدید به حمله کرده است!

سخنگوی وزارت امور خارجه عنوان کرد: ‏این جنایات هولناک به معنای عبور رژیم صهیونیستی از مرز جنون و یک رسوایی اخلاقی بزرگ و شرم‌آور برای آن دسته از دولت‌هایی است که اکنون نیز همانند گذشته بطور بی‌قید و شرط در کنار رژیم صهیونیستی قرار دارند و در عین حال هر روز به دیگران درس حقوق بشر می‌دهند.

کنعانی گفت: ‏اشغالگری، تجاوز، جنگ، جنایت، ترور، نسل کشی، کودک‌کُشی، حمله به مساجد، کلیسا، بیمارستانها، آمبولانس‌ها و خودروهای امدادی، مدارس، منازل و مجتمع‌های مسکونی، اردوگاه‌های پناهندگان، خبرنگاران و … همگی جرایمی هستند که در جهان امروز بطور یکجا در خصوص یک رژیم جعلی و هویتی تروریستی به نام “اسرائیل” با ۷۵ سال جنایت بدون توقف مصداق پیدا می‌کند ‏و این روزها در قاب غزه ارتکاب تمامی جنایات یادشده بطور همزمان و روزمره در مقابل دیدگان بهت زده جهانیان قرار دارد.

سخنگوی وزارت امور خارجه تصریح کرد: ‏اکنون اعلام و شناسایی بین‌المللی رژیم صهیونیستی به عنوان “هویتی تروریستی” و پیگرد و محاکمه جنایتکاران جنگی صهیونیست مطالبه همه انسان‌های آزاده، منصف و عدالتخواه جهان است./خبرگزاری صدا وسیما

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.