کمک 174 میلیارد ریالی ایرانیان به مردم افغانستان و فلسطین

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر گفت: میزان کمک‌های نقدی هموطنان ایرانی به زلزله‌زدگان افغانستان و مردم مظلوم فلسطین تا شامگاه 29 مهر ماه از طریق شماره حساب‌های رسمی جمعیت هلال‌احمر، به ۱۷۴ میلیارد و ۸۱۳ میلیون ریال رسید.

به گزارش شهروند آنلاین از روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر؛ وحید سلیمی‌ گفت: جمعیت هلال‌احمر در راستای وظایف بشردوستانه خود در امدادرسانی به آسیب‌دیدگان از زلزله ولایت هرات در افغانستان و نیز کمک به آوارگان جنگی به ویژه زنان و کودکان بی‌گناه غزه، از ۱۷ مهرماه اقدام به اعلام دو پویش بشردوستی و آفتاب مهربانی کرده است.

سلیمی افزود: این دو پویش با هدف جمع‌آوری کمک‌های نقدی مردم نوع دوست کشورمان به دو کشور فلسطین و افغانستان از طریق اعلام شماره حساب‌های هلال‌احمر نزد بانک های مرکزی و ملی اجرا شده است.

او ادامه داد: از ابتدای اعلام رسمی‌پویش‌ها در تاریخ ۱۷ مهرماه تا روز جمعه ۲۸ مهرماه، یعنی طی ۱۲ روز از آغاز فراخوان‌ها، در مجموع ۱۷۴ میلیارد و ۸۱۳ میلیون و ۵۵۲ هزار و ۷۲۶ ریال از سوی مردم کشورمان به شماره حساب‌های رسمی جمعیت هلال‌احمر واریز شده است.

رئیس سازمان داوطلبان تصریح کرد: از مجموع مبالغ واریزی، ۱۳۹ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال مربوط به پویش بشردوستی و کمک به مردم مظلوم فلسطین و ۳۵ میلیارد و ۷۱۳ میلیون ریال مربوط به پویش آفتاب مهربانی و کمک به زلزله‌زدگان افغانستان است.

او با اعلام خبر پایان پویش آفتاب مهربانی، بیان کرد: با توجه به ادامه درگیری‌ها و منازعات مسلحانه بین فلسطین و اسرائیل و جنایات رژیم غاصب صهیونیستی از جمله حمله به بیمارستان المعمدانی و کشتار بی‌رحمانه بیماران، کودکان و زنان بی‌دفاع غزه، پویش بشردوستی همچنان استمرار خواهد داشت.

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر افزود: هموطنان می‌توانند کمک‌های نقدی خود به مردم فلسطین را به شماره حساب ۹۹۹۹۹ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۴۴۹۹۹۹۹۹ نزد بانک ملی و یا به شماره حساب ۴۱۰۱۰۳۴۷۴۱۹۹۹۹۹۸ و شماره کارت ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۸۷۵۸۳۳۶  نزد بانک مرکزی و یا از طریق شماره‌گیری کد دستوری #۵*۱۱۲* واریز کنند./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.