آغاز بازسازی و بهسازی داروخانه‌های هلال احمر

بازسازی و بهسازی داروخانه‌های هلال احمر در راستای افزایش ظرفیت دارویی و تلاش برای توزیع بهتر آغاز شد.

به گزارش شهروند آنلاین از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر؛ علیرضا عسکری، مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر گفت: افزایش ظرفیت دارویی و تلاش برای تکمیل سبد داروها یکی از اولویت‌های اصلی داروخانه هلال احمر است. در این راستا تمهیدات لازم برای افزایش سهمیه دارویی و تکمیل سبد دارو انجام شده تا تمامی نیاز مراجعه کنندگان تامین شود.

بر اساس این گزارش؛ در مهر ماه جاری جمعاٌ بیش از 41 هزار نسخه در داروخانه شبانه‌روزی مرکزی هلال احمر و داروخانه تهرانپارس پذیرش شده است.

عسکری خاطرنشان کرد: از دلایل اصلی شبانه‌روزی شدن داروخانه مرکزی، تسریع در پیشبرد امور بیماران و کاهش ساعات شلوغی در روز بود. داروخانه هلال احمر به دلیل تأمین و توزیع به موقع داروهای عادی مورد نیاز مردم، توزیع داروهای تخصصی، داروهای کمیاب از قبیل داروهای بیماران پیوندی، دیالیز، سرطانی و بیماران Ms و داروهای تک‌نسخه‌ای که اکثراً تحت پوشش بیمه‌های جاری کشور است، از اهمیت ویژه‌ای در نظام توزیع دارو برخوردار است.

او افزود: همچنین در راستای ارائه خدمات مطلوب به هموطنان عزیز، بازسازی و بهسازی داروخانه شبانه‌روزی هلال احمر درحال انجام است تا بیماران و مراجعین با رفاه بیشتر و مدت زمان انتظار کمتری داروهای خود را دریافت کنند./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.