خبر وزیر میراث فرهنگی از لغو روادید متقاضیان سفر به ایران

وزیر میراث فرهنگی و گردشگری گفت: وزارت خارجه و دستگاه‌های اطلاعاتی همراهی خوبی با ما دارند و بخش مهمی از کشورهایی که خواستار لغو روادید بودند، رأی آوردند.

به گزارش شهروند آنلاین، عزت‌الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه “امروز صبح جلسه کمیسیون سیاسی امنیتی دولت به‌ریاست وزیر کشور تشکیل شد”، گفت: وزارت خارجه و دستگاه‌های اطلاعاتی همراهی خوبی با ما دارند و بخش مهمی از کشورهایی که خواستار لغو روادید بودند رأی آوردند.

او افزود: درباره برخی کشورها تصمیم‌گیری به جلسه بعدی موکول شد و وقتی جلسه تشکیل شد و جمع‌بندی شد، اسامی کشورها اعلام می‌شود.

ضرغامی خاطرنشان کرد: ضرورت گردشگری علی‌رغم مشکلات این است که باید افراد کشورهای دیگر به ایران بیایند تا تبلیغات ایران‌هراسی خنثی شود. امروز کشور منسجم و همراه است و توجیه لازم در این زمینه صورت گرفته است تا مردم دنیا بیایند و بروند.

وزیر میراث فرهنگی درباره لغو متقابل روادید گفت: این کار در حوزه وزارت خارجه است اما‌ آنچه ما دنبالش هستیم لغو روادید از سمت ماست تا مردم همه کشورها به ایران بیایند./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.