کمین موفق مقاومت در «رفح»

منابع خبری گزارش دادند، عناصر پیاده نظام رژیم صهیونیستی در منطقه «صوفا» در رفح واقع در جنوب نوار غزه در کمین نیروهای مقاومت افتادند.

به گزارش شهروند آنلاین، منابع خبری امروز یکشنبه خبر دادند که عناصر پیاده نظام ارتش رژیم صهیونیستی در منطقه «صوفا» واقع در شرق رفح در کمین مقاومت افتادند.

نظامیان صهیونیست بعد از درگیری شدید با نیروهای مبارز که سه ساعت به طول انجامید مجبور به عقب‌نشینی از منطقه صوفا در شرق رفح واقع در جنوب نوار غزه شدند.

از 15 مهرماه گروه‌های مقاومت غزه عملیات «طوفان الاقصی» را در دفاع از مسجدالاقصی در برابر اقدامات و یورش‌های صهیونیست‌ها آغاز کردند که طی آن مقاومت توانست به داخل اراضی 1948 نفوذ کند. این عملیات ترکیبی از عملیات زمینی، هوایی، دریایی و موشکی بود و بنا به اذعان صهیونیست‌ها و ناظران، بی‌سابقه‌ترین عملیات ضد اسرائیلی در طول تاریخ اشغال اراضی فلسطین در هفت دهه گذشته بود.

در نتیجه این عملیات، ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرده است که تاکنون 310 نظامی اسرائیلی کشته شده است.

ارتش رژیم اسرائیل همچنین اعلام کرد که در طول این مدت 229 صهیونیست به اسارت مقاومت فلسطین در آمده است.

رژیم اسرائیل در واکنش به این عملیات، دیوانه‌وار غزه را از زمین و آسمان هدف قرار داد. وزارت بهداشت فلسطین امروز اعلام کرد که تجاوزات رژیم صهیونیستی به غزه بیش از 8 هزار شهید برجای گذاشته است. همچنین تعداد مجروحان در طول این مدت 19734 نفر است./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.