خدمات ویژه اتوبوسرانی تهران در مراسم ۱۳ آبان

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از خدمات‌رسانی ویژه ناوگان اتوبوسرانی تهران به مناسبت ۱۳ آبان، روز استکبارستیزی و فعالیت‌های ضد صهیونیستی خبر داد.

به گزارش شهروند آنلاین؛ مهدی علیزاده گفت: مراسم ١٣ آبان امسال با توجه به کشتار مردم غزه توسط رژیم صهیونیستی از اهمیت بیشتری در مقایسه با سال‌های گذشته برخوردار است. حمایت گسترده دولت آمریکا از کشتار مردم فلسطین در غزه دلیل دیگری بر اهمیت این روز نسبت به سال‌های گذشته است.

او افزود: همکاران بنده در شرکت واحد پیش‌بینی‌های لازم برای حضور گسترده مردم در مراسم امسال را انجام داده و با قدرت تمام افتخار خدمات‌رسانی به مردم تهران را در این مراسم خواهند داشت.

علیزاده در ادامه با بیان جزئیات خدمات‌رسانی این شرکت در مراسم روز ۱۳ آبان گفت: ناوگان این شرکت برای رفاه حال شرکت‌کنندگان در مراسم روز دانش‌آموز که روز شنبه در خیابان طالقانی (مقابل لانه جاسوسی سابق) برگزار می‌شود، با تخصیص ناوگان ویژه نسبت به ارائه خدمات حمل و نقلی اقدام می‌کنند.

او ادامه داد: میدان امام حسین(ع)- میدان انقلاب اسلامی- میدان خراسان- پایانه شهید محلاتی- میدان سپاه- میدان راه آهن و میدان آزادی نقاطی است که ناوگان اتوبوسرانی شرکت‌کنندگان را به محل برگزاری مراسم انتقال می‌دهد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با تاکید بر اینکه برای پیشگیری از اختلال در خدمات‌رسانی ناوگان اتوبوسرانی در محدوده برگزاری مراسم هماهنگی لازم با پلیس راهور انجام شده گفت: شرکت‌کنندگان پس از پایان مراسم به مبادی و میادین اولیه، بازگردانده خواهند شد. همچنین بر اساس تدابیر انجام شده کوچکترین خللی در خدمات‌رسانی شرکت واحد به مردم شریف تهران در سایر نقاط شهر نیز ایجاد نخواهد شد.

به گزارش ایرنا، مراسم راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی صبح روز شنبه در مقابل لانه جاسوسی آمریکا در خیابان طالقانی با سخنرانی رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.