شاداب‌سازی 100 هزار کلاس درس در کشور

وزیر آموزش و پرورش گفت : شاداب‌سازی کلاسهای درس در اعتلای روحیه دانش‌آموزان موثر است و این اقدام در گام اول با موفقیت در کشور اجرا شد.

به گزارش شهروند آنلاین،رضا مراد صحرایی روز جمعه در مراسم رونمایی از بهسازی و شاداب‌سازی ۱۰۰ هزار کلاس درس به صورت همزمان در سراسر کشور که به صورت ویدئو کنفرانس در مشهد انجام شد افزود: این امر با کمک و همراهی قرارگاه جهادی عدالت تربیتی و با همت گروههای جهادی دانش‌آموزی، دانشجویی و طلاب در سراسر کشور انجام شده است.

او ادامه داد: در قالب این اقدام که طرح شهید عجمیان نام‌گذاری شد تعداد ۱۰۰ هزار کلاس درس در کشور بهسازی و شاداب‌سازی شده است.

وزیر آموزش و پرورش گفت: روحیه جهادی، راهگشای این اقدام مفید بوده و نمادی از روحیه و عزم فراوان است.

صحرایی افزود: فرهنگ شهادت از افتخارات ماست و دلیل این که وقوع و پیروزی انقلاب اسلامی برای دشمنان قابل پیش‌بینی نبود عدم درک درست آنان از فرهنگ شهادت است.

او ادامه داد:خداوند، صاحب خون شهدا است و کسی که روحیه جهادی پیدا کند تحول هم برایش متفاوت می‌شود و در جهت تحول موثر گام بر می‌دارد.

شاداب‌سازی ۹۱۰ کلاس درس در خراسان رضوی

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی نیز در این مراسم گفت: خراسان رضوی مهد افتتاح طرح جهادی شاداب‌سازی در آموزش و پرورش کشور است.

سید امیر شوشتری با اشاره به گروه‌های جهادی طرح شهید عجمیان اظهار کرد: این گروه جهادی ۴۰ کلاس درس را در استان احداث و محوطه‌سازی و ۱۵۰ آموزشگاه و ۹۱۰ آموزشگاه را بهینه‌سازی و ترمیم کردند.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: ویژگی این طرح وجود انسجام و هماهنگی در مدیریت است و باید این مهم را الگوی بخش‌های دیگر برای پیشبرد بیشتر اهداف خود قرار دهیم.

شوشتری با اشاره به این که نام شهدا همیشه منجر به برکت در طرح‌های ما بوده است افزود: برای این که شهرستان‌های زیر متوسط استان از لحاظ تعداد کلاسهای درس را به متوسط استان برسانیم هفت هزار کلاس درس لازم داریم و اگر بخواهیم همین شهرستان‌ها را به متوسط کشور برسانیم به ۱۵ هزار کلاس درس نیاز داریم./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.