راهپیمایی ۱۳ آبان؛اعلام انزجار از جنایات صهیونیسم و آمریکا

وزیر کشور، حمایت آمریکا را عامل جنایات رژیم صهیونسیتی دانست و گفت: در ۱۳ آبان امسال همه نفرت خود را علیه رژیم صهیونیستی و آمریکا به خاطر ظلم و ستم‌هایی که به مردم فلسطین انجام دادند، با شور و حماسه نشان خواهیم داد.

به گزارش شهروند آنلاین، احمد وحیدی وزیر کشور با اشاره به تقارن جنگ غزه با ۱۳ آبان امسال به عنوان روز استکبار ستیزی گفت: در اتفاقات اخیر در جنگ غزه و پس از عملیات طوفان الاقصی در فلسطین اشغالی شاهد یک بیداری مجددی میان ملت‌ها در سطح جهان اسلام و حتی سایر کشور‌های جهان که اسلامی نیستند، هستیم.

او افزود: آنچه که جوهره این بیداری را ایجاد می‌کند شناخت ماهیت و وجود جعلی رژیم صهیونیستی و همین طور حمایت‌های بی‌پایان و کم‌نظیر آمریکایی‌ها و برخی متحدان غربی از این رژیم جعلی است.

وزیر کشور اظهار داشت: با بروز جنگ غزه، بیداری ملت‌های جهان و جدا شدن صف آنها از دولت‌هایشان رخ داده و این امر همزمان با ۱۳ آبان که روز مبارزه با استکبار جهانی است بیش از هر وقت دیگری خودش را نشان داده و خواهد داد.

وحیدی با اشاره به سابقه جمهوری اسلامی در شناخت و مبارزه با استکبار گفت: تشخیص جمهوری اسلامی از روز اول در شناخت و مبارزه با استکبار به خوبی صورت گرفت و ماهیت رژیم استکباری آمریکا را به خوبی شناخت.

او خاطرنشان کرد: امروز هم شاهد هستیم که جنایت‌های رژیم صهیونیستی در غزه با حمایت آمریکایی‌ها صورت می‌گیرد.

وزیر کشور تاکید کرد: در ۱۳ آبان امسال همه نفرت خود را علیه رژیم صهیونیستی و آمریکا به خاطر ظلم و ستم‌هایی که به مردم فلسطین انجام دادند، با شور و حماسه نشان خواهیم داد./خبرگزاری صدا وسیما

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.