افزایش خطوط تولید تجهیزات پزشکی هلال احمر

مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر از افزایش خطوط تولید تجهیزات پزشکی خبر داد.

به گزارش شهروند آنلاین از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر؛ علیرضا عسکری، مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر در رابطه با تولیدات این مجموعه در زمینه تجهیزات پزشکی گفت: شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران در حوزه تأمین سرنگ، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولیدکننده است و در حال حاضر با توجه به شرکت‌های متعدد تولیدکننده داخلی بیش از 30 درصد نیاز سرنگ کشور را تأمین می‌کند.

او افزود: ظرفیت تولید مجموعه سها بیش از 600 میلیون سرنگ در سال است که امیدواریم بتوانیم با رسیدن به عددی فراتر از این حد، مازاد نیاز کشور را در قالب صادرات به کشورهای همسایه ارسال کنیم.

عسکری ادامه داد: در همین راستا اهتمام به نوآوری، تحقیق، توسعه و فعالیت‌های دانش‌بنیان در زنجیره تولید، تامین و توزیع تجهیزات پزشکی در شرکت دنبال می‌شود.

مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر خاطرنشان کرد: از طرح‌های توسعه‌ای مهم در هلال احمر می‌توان به راه‌اندازی خط مونتاژ ست سرم به ظرفیت تولید سالانه 20 میلیون عدد، راه‌اندازی خط مونتاژ سرسوزن به ظرفیت تولید سالانه 300 میلیون عدد و خط مونتاژ آنژیوکت به ظرفیت تولید سالانه 12 میلیون عدد اشاره کرد./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.