کمک نقدی هموطنان به غزه از مرز ۹۰۰ میلیارد ریال گذشت

رئیس سازمان داوطلبان گفت: با گذشت ۳۷ روز از پویش بشردوستی جمعیت هلال احمر،میزان کمک‌های نقدی هموطنان ایرانی به مردم مظلوم فلسطین از مرز ۹۰۰ میلیارد ریال عبور کرد.

به گزارش شهروند آنلاین از روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر؛ وحید سلیمی اظهار کرد: پویش “بشردوستی”  با هدف جمع‌آوری کمک‌های نقدی به نفع مردم مظلوم غزه از طریق اعلام شماره حساب‌های هلال ‌احمر نزد بانک‌های مرکزی و ملی از ۱۷ مهرماه آغاز شده است و همچنان با قوت ادامه دارد.

سلیمی تصریح کرد: از ابتدای فراخوان رسمی این پویش در تاریخ ۱۷ مهرماه تا روز سه‌شنبه ۲۳ آبان ماه، افزون بر ۹۰۶  میلیارد ریال از سوی مردم کشورمان به شماره حساب‌های رسمی جمعیت هلال احمر نزد بانک‌های مرکزی و ملی واریز شده است.

او همچنین به کمک ۲۶ میلیارد ریالی مردم نوع دوست کشورمان به زلزله‌زدگان ولایت هرات افغانستان در قالب پویش آفتاب مهربانی خبر داد و مجموع کمک‌های نقدی ایرانیان به غزه و افغانستان را طی ۳۷ روز اخیر افزون بر ۹۳۲ میلیارد ریال اعلام کرد.

رئیس سازمان داوطلبان افزود: هموطنان می‌توانند کمک‌های نقدی خود به مردم مظلوم فلسطین را به شماره حساب۹۹۹۹۹ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۴۴۹۹۹۹۹۹ نزد بانک ملی و یا به شماره حساب۴۱۰۱۰۳۴۷۴۱۹۹۹۹۹۸ و شماره کارت۶۳۶۷۹۵۷۰۷۸۷۵۸۳۳۶  نزد بانک مرکزی و یا از طریق شماره گیری کد دستوری #۵*۱۱۲* واریز کنند./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.