چنبره مرگ بر غزه!

شهردار غزه: اشغالگران اسرائیلی روزانه در غزه نسل‌کشی می‌کنند

شهردار غزه اعلام کرد به دنبال ادامه تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه، شرایط زندگی انسانی در این منطقه، غیر قابل تحمل شده و حجم مشکلات و رنج مردم غیر قابل توصیف است.

به گزارش شهروند آنلاین به نقل از رسانه‌های عربی، «یحیی السراج» در این باره گفت: ما به طور روزانه توسط رژیم صهیونیستی مورد نسل‌کشی قرار می‌گیریم و شرایط زندگی در غزه غیر قابل تحمل شده است.

از سوی دیگر، عدنان ابوحسنه، مشاور اطلاع‌رسانی آژانس کاریابی سازمان ملل متحد با اشاره به بمباران مدارس و اماکن آموزشی توسط رژیم صهیونیستی اظهار داشت: ما روزانه موقعیت مدارس و مراکز استقرار پناهجویان تحت مدیریتمان را به اسرائیل اعلام می‌کنیم.

آژانس آنروا پیشتر اعلام کرده بود که یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر از ساکنان غزه آواره شده‌اند. این آژانس گزارش داده است، ۱۵۵ پناهگاه در جنوب نوار غزه و تعدادی دیگر در شهر غزه و شمال این باریکه وجود دارد که قادر به فراهم کردن امکانات لازم برای آوارگان نیستند.

به گزارش ایرنا شبکه الجزیره نیز امروز شنبه با ارایه گزارشی اعلام کرد: بمباران زیرساخت‌های نوار غزه به خصوص نانوایی‌ها موجب کمبود نان در این منطقه شده و بسیاری از خانوارهای فلسطینی در معرض گرسنگی شدید قرار گرفته‌اند.

در هفته‌های گذشته با وجود بمباران مستمر نوار غزه، صهیونیست‌ها گذرگاه‌های منتهی به این منطقه را نیز مسدود کرده‌اند و گزارش‌های میدانی حاکی از تمام شدن آذوقه ذخیره شده توسط مردم فلسطین ساکن این باریکه است. گفته می‌شود صهیونیست‌ها حتی نانوایی‌ها را بمباران می‌کنند تا مردم گرسنه بمانند./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.