تیراندازی در نزدیکی مجلس تلفات نداشت

نیروی انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد: حادثه تیراندازی عصر امروز سه شنبه که در مقابل بیمارستان شفا یحیائیان در خیابان مجاهدین اسلام و نزدیکی مجلس شورای اسلامی در تهران صورت گرفت، هیچگونه تلفاتی نداشته و عامل این تیراندازی دستگیر شده است.

به گزارش شهروندآنلاین، مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ حوالی ساعت 17/30 امروز اعلام کرد: دقایقی پیش وقوع یک فقره تیراندازی در مقابل بیمارستان شفا یحیاییان به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام گردید. بلافاصله عوامل انتظامی مستقر در محل اقدام به خلع سلاح عامل تیراندازی و دستگیری وی نموده؛ از این شخص یک قبضه سلاح شکاری ساچمه زن کشف گردید.

در این اطلاعیه تاکید شده است: خوشبختانه در این حادثه به هیچکدام از شهروندان آسیبی وارد نشده است.

روابط‌ عمومی مجلس شورای اسلامی هم در این باره در اطلاعیه ای  اعلام کرد:، ساعاتی قبل فردی در خیابان مجاهدین اسلام اقدام به تیراندازی کرد و از آنجا که این اتفاق در جلوی یکی از بیمارستان‌های نزدیک ساختمان مجلس شورای اسلامی رخ داد، بازتاب رسانه‌ای وسیعی پیدا کرد.

این اطلاعیه می افزاید: براساس اطلاعات ارائه شده از سوی مسئولان مربوطه، فردی که اقدام به تیراندازی کرد، کارمند یک شرکت پالایشگاهی، متولد سال 1361 و ساکن استان اصفهان است. وی با سلاح شکاری ساچمه‌ای که دارای مجوز بود اقدام به تیراندازی هوایی کرد و بلافاصله بعد از تیراندازی بازداشت شد که در مراحل بازجویی انگیزه‌ این فرد مشخص خواهد شد.

خبرگزاری فارس هم به نقل از یک منبع آگاه در باره جزئیات تیراندازی در مقابل درب بیمارستان شفا یحیائیان گفت: فردی که تیراندازی کرده ساکن نجف‌آباد، اصالتا خوزستانی و کارمند یکی از  شرکت‌های نفتی جنوب بود که برای پیگیری مطالبات شخصی به تهران آمده بود. وی پس از آنکه متوجه شد مشکلش حل نشده، اقدام به شلیک می‌کند.

وی افزود: این فرد در این حادثه اقدام به شلیک 4 تیر هوایی کرده که بلافاصله توسط نیروهای امنیتی در آن محل دستگیر شده است.

این منبع آگاه تأکید کرد: خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیبی وارد نشده و منطقه در حال حاضر در امنیت کامل است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.