قدردانی فدراسیون جهانی صلیب‌سرخ از اقدامات نوآورانه ایران

مرجع جهانی کمک‌های اولیه فدراسیون بین‌المللی جمعیت‌های صلیب‌سرخ و هلال‌احمر(GFARC) با ارسال پیامی از فعالیت‌های بی‌وقفه کارکنان، مربیان و داوطلبان فعال در عرصه‌های آموزشی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران قدردانی کرد.

به گزارش شهروند آنلاین از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر؛ در این پیام که در پاسخ به ارائه گزارش مستند و مصور عملکرد جمعیت هلال احمر ایران به مناسبت روز جهانی کمک‌های اولیه(WFAD) از طرف این مرکز صادر شد، از گستردگی اقدام نوآورانه آموزش‌های عمومی در سراسر کشور و همچنین اجرای طرح ملی بوت کمپ کمک‌های اولیه با متد آموزش ترکیبی (مجازی و عملی) تقدیر و فعالیت مربیان هلال‌احمر ایران برای عموم مردم موثر تلقی شد.

همچنین از اقدام تهیه فیلم‌های آموزشی کمک‌های اولیه برای ناشنوایان به طور شاخص و از تلاش پیشگامی‌ که نشان‌دهنده تعهد هلال احمر ایران برای خدمت به مخاطبان آسیب‌پذیر است تقدیر شد.

این مرکز، موضوع تولید محتوای آموزشی به زبان و گویش‌های محلی را که با تاکید و حمایت دکتر پیرحسین کولیوند، رئیس جمعیت هلال احمر تهیه شد را نیز نشانه همه‌جانبه‌نگری و طیف وسیع پوشش آموزشی هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران دانسته است.

در انتهای این پیام، فعالیت‌های آموزشی جمعیت هلال‌احمر بسیار الهام‌بخش عنوان شده که این تجربیات با مجوز جمعیت ایران به اشتراک گذاشته خواهد شد./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.