به خاطر منافع مردم

بیانیه جهاد اسلامی درباره تمدید آتش‌بس

جنبش جهاد اسلامی گفت: «به توافق رسیدیم که آتش‌بس در نوار غزه را به مدت دو روز دیگر با همان شرایطی که در توافق مبادله اسرا ذکرشده است، تمدید کنیم».

به گزارش شهروند آنلاین، جنبش مقاومت «جهاد اسلامی» فلسطین بامداد سه‌شنبه بیانیه‌ای درباره تمدید آتش‌بس موقت با رژیم موقت صهیونیستی و تبادل اسرای بیشتر صادر کرد.

جهاد اسلامی در این‌باره گفت: «به توافق رسیدیم که آتش‌بس در نوار غزه را به مدت دو روز دیگر با همان شرایطی که در توافق مبادله اسرا ذکرشده است، تمدید کنیم».

به نوشته وبگاه شبکه «الجزیره» این جنبش تصریح کرد: «از طریق تمدید آتش‌بس، ما به دنبال این بودیم که منافع مردم خود را در نظر بگیریم و تا حد امکان کمک دریافت کنیم».

جهاد اسلامی همچنین افزود: «ما به همراه نیروهای مقاومت رفتار دشمن را دنبال می‌کنیم و آماده حفظ منافع مردم و دفع تجاوز به آنها به هر قیمتی هستیم».

شامگاه دوشنبه بود که وزارت خارجه قطر و جنبش حماس خبر دادند که توافق آتش‌بس انسانی در غزه، با همان شروط قبل، به مدت دو روز دیگر تمدید شده است.

تمایل رژیم صهیونیستی برای تمدید آتش‌بس در غزه در حالی است که کارشناسان حتی در داخل فلسطین اشغالی به احتمال موفقیت این رژیم در تحقق اهداف جنگی خود در غزه به دیده تردید می‌نگرند. /فارس

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.