آیت‌الله مکارم شیرازی:همه قدردان خدمات هلال احمر هستیم

رئیس جمعیت هلال احمر، صبح امروز در سفر یکروزه به استان قم، با آیت الله مکارم شیرازی دیدار و گزارشی از دستاوردهای این جمعیت به ویژه در ۲ سال اخیر ارائه کرد.

به گزارش شهروند آنلاین از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر؛ آیت‌الله مکارم شیرازی در این دیدار بیان کرد: فعالیت جمعیت هلال احمر در کانون و زمینه‌ای است که تماما جنبه انسانی دارد. جمعیت هلال احمر در خدمت‌رسانی، خود را محدود به ملیت و مذهب خاصی نمی‌کند و براساس ارزش‌های انسانی فعالیت می‌کند. این عملکرد انسانی است که می‌تواند چهره اسلامی، انسانی و خدمتگزار شما را به جهانیان نشان دهد.

آیت‌الله مکارم شیرازی خاطرنشان کرد: این خدمت‌رسانی‌های بی‌بدیل و با اخلاص هلال احمر می‌تواند یک تبلیغ بزرگ باشد تا پایبندی ما به ارزش‌های انسانی را مشخص کند.

او افزود: به توفیق حضور داوطلبان و کارکنان خدوم جمعیت هلال احمر، امروز مردم شاهد هستند که چه از خودگذشتگی‌هایی برای آنها انجام می‌شود و این یک تصویر زیبا از هلال احمر به نمایش می‌گذارد.

آیت‌الله مکارم شیرازی تصریح کرد: خدمت در جمعیت هلال احمر یک عبادت و اقدامی‌ بشردوستانه است و این توفیقی بود که به شما اعطا شده و باید قدردان آن باشید. این فرصت ارزشمند در اختیار دیگران نیست تا همچون نیروهای هلال احمر، در خدمت خلق خدا باشند.

این مرجع عالیقدر با اشاره به جایگاه هلال احمر در میان مردم گفت: مردم زمانی که خدمات صادقانه و خالصانه هلال احمر را مشاهده می‌کنند، پشتیبان و همراه خواهند بود. این حمایت مردمی‌ بسیار اهمیت دارد و یک لطف الهی است که از جانب خداوند به هلال احمر عطا شده است.

آیت‌الله مکارم شیرازی تاکید کرد: همه ما قدردان خدمات جمعیت هلال احمر هستیم و همواره ایثارگری‌های نیروهای هلال احمر در حوادث و سوانح در ذهن ما باقی خواهد ماند و مشخصا ایثارگری نیروهای هلال احمر در سختی‌ها فراموش نمی‌شود./

اتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.