اما و اگر در انتقال طارمی به اینترمیلان

احتمال انتقال مهاجم ایرانی پورتو به جمع شاگردان سیمونه اینزاگی در پنجره نقل ‌وانتقالات زمستانی پیش ‌رو با گره و اما و اگرهایی مواجه شد.

به گزارش شهروند آنلاین، فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی گفت: مهدی طارمی بازیکنی کامل برای اینتر در نظر گرفته شده اما باشگاه پورتو نمی‌خواهد او را در پایان فصل جاری به عنوان بازیکن آزاد از دست داده و در واقع او را به باشگاهی دیگر هدیه دهد. در سوی دیگر اینتر نمی‌خواهد بعد از جذب قرضی مارکو آرناتوویچ در تابستان، روی یک بازیکن بالای 30 سال سرمایه‌گذاری قابل‌ توجهی انجام دهد و پول خود را دور بیندازد. عملی شدن این انتقال در حال حاضر پیچیده به نظر می‌رسد.

برخی منابع دیگر ایتالیایی هم گزارش داده‌اند که اینتر در ماه ژانویه سراغ به خدمت گرفتن مهدی طارمی 31 ساله نخواهد رفت و تمایل دارد تابستان آینده او را به عنوان بازیکن آزاد به خدمت بگیرد. پینتو داکاستا رئیس باشگاه پورتو اخیراً گفته بود که طارمی پیشنهادهایی با دستمزد سالیانه 10 میلیون یورو دریافت کرده که این باشگاه نمی‌تواند با آنها برای تمدید قرارداد این مهاجم ایرانی رقابت کند و جدایی او را از این تیم قطعی دانسته بود.

رومانو پیش از این گفته بود مهدی طارمی به اینتر خیلی نزدیک بوده و این باشگاه ایتالیایی به دنبال به خدمت گرفتن این مهاجم ایرانی در ماه ژانویه است،

طارمی که تاکنون در 164 بازی برای پورتو به میدان رفته و آمار 83 گل زده و 52 پاس گل را به ثبت رسانده، این فصل در 17 بازی آمار 3 گل‌زده و 3 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.