بحث آزاد مسئولان و دانشجویان

سران قوا و مسئولین کشور ۱۶ آذر به کدام دانشگاه‌ها می‌روند؟

رؤسای قوای سه‌گانه، وزرا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان به‌ مناسبت روز دانشجو این هفته به دانشگاه‌های مختلف می‌روند و با دانشجویان گفت‌وگوی بی‌واسطه خواهند داشت.

به گزارش شهروند آنلاین، تا 16 آذر و روز دانشجو چیزی باقی نمانده است و دانشگاه‌های کشور هر کدام با اعلام برنامه‌های خود برای بزرگداشت این روز، آمادگی‌شان را برای حضور مسئولین در دانشگاه خود اعلام کرده‌اند.

طبق سنوات گذشته رؤسای قوای سه‌گانه، وزرا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین کشور به‌ مناسبت روز دانشجو این هفته به دانشگاه‌های مختلف می‌روند و با دانشجویان گفت‌وگویی بی‌واسطه خواهند داشت.

بنا بر اعلام مسئولین تشکل‌های دانشجویی، برنامه رؤسای قوا برای حضور در جمع دانشجویان و دانشگاه‌های کشور تاکنون به‌ شرح ذیل است:

رئیس جمهور چهارشنبه 15 آذر میهمان دانشجویان شهید بهشتی خواهد بود. شایان ذکر است رئیس جمهور سال گذشته مراسم روز دانشجو را در دانشگاه تهران و سال 1400 نیز در دانشگاه صنعتی شریف حضور یافتند.

محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی نیز چهارشنبه 15 آذر به دانشگاه علوم و تحقیقات خواهد رفت و با دانشجویان دیدار و گفت‌وگو خواهد داشت.

حجت‌الاسلام والمسلمین اژه‌ای،رئیس قوه قضائیه در جمع دانشجویان ارومیه‌ای حاضر خواهد شد.

همچنین بنا بر اعلام برنامه‌های سایر دانشگاه‌ها:

محمدعلی زلفی‌گل وزیر علوم در دانشگاه شریف

علی باقری‌کنی، معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران 12 آذر در دانشگاه علامه طباطبایی

بهادری جهرمی سخنگوی دولت در دانشگاه امیرکبیر

علیرضا زاکانی شهردار تهران 13 آذر در دانشگاه علامه

اسماعیلی وزیر ارشاد در دانشگاه صداوسیما

محسن منصوری، معاون اجرایی رئیس جمهور در دانشگاه علم و صنعت حضور می‌یابد و گفت‌وگوی رودررویی با دانشجویان خواهد داشت./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.