اعتراف ماکرون به ناکامی صهیونیستها

تحولات غزه در بسته خبری صبحگاهی

بامداد امروز یکشنبه که پنجاه و هشتمین روز طوفان الاقصی به شمار می رود، رژیم صهیونیستی با بمباران منازل مردم در اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه، شمار دیگری از آنها را به خاک و خون کشید.

ه گزارش شهروند آنلاین، از روز جمعه دهم آذر که به سبب کارشکنی رژیم صهیونیستی آتش بس موقت پایان یافت، مناطق مختلف نوار غزه آماج  تجاوزات وحشیانه این رژیم قرار گرفت که در نتیجه آن دهها نفر دیگر از مردم بی دفاع این منطقه به شهادت رسیدند و صدها نفر دیگر زخمی شدند.

بامداد امروز یکشنبه که پنجاه و هشتمین روز طوفان الاقصی به شمار می رود، رژیم صهیونیستی با بمباران منازل مردم در اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه، شمار دیگری از آنها را به خاک و خون کشید.

منابع خبری اعلام کردند که در پی بمباران منازل مردم در این اردوگاه تاکنون دستکم 9 نفر به شهادت رسیده و دهها نفر دیگر زخمی شدند.

منابع پزشکی در غزه روز شنبه اعلام کردند که از آغاز حملات هوایی رژیم صهیونیستی به غزه بعد از پایان آتش بس موقت  193 فلسطینی به شهادت رسیده و بیش از 600 نفر زخمی شده است.

از سوی دیگر،  مقاومت فلسطین در پاسخ به کشتار غیرنظامیان فلسطینی در غزه، شهر اشغالی تل‌آویو، اشدود، عسقلان و دیگر شهرک‌های صهیونیست‌نشین اطراف غزه را هدف حملات تلافی جویانه راکتی خود قرار داد.

رزمندگان حزب الله  لبنان نیز چندین عملیات موفق علیه شهرکها و پایگاههای نظامی رژیم صهیونیستی در مرز لبنان و فلسطین اشغالی در پاسخ به جنایات این رژیم علیه مردم بی دفاع نوار غزه انجام دادند و تلفات و خسارتهایی به دشمن وارد کردند.سیر تحولات را بخوانید:

شهادت 9 نفر در بمباران شرق رفح در جنوب غزه

شبکه الجزیره گزارش داد که در بمباران جنگنده‌های رژیم اسرائیل در محله الجنینه شهر رفح که طی آن یک خانه هدف قرار گرفت، 9 نفر شهید شدند.

شیخ نعیم قاسم: نتایج جنگ غزه ضد اسرائیل خواهد بود/ مقاومت پیروز میدان است

معاون دبیرکل حزب الله لبنان با تاکید بر اینکه مقاومت همچنان برای ادامه جنگ با دشمن در آمادگی کامل به سر می‌برد اعلام کرد که نتایج جنگ کنونی ضد اسرائیل خواهد بود و مردم فلسطین استوارتر و قدرتمندتر از قبل از این جنگ خارج خواهند شد.

کشته شدن 2 نظامی  از جمله یک افسر صهیونیست

سخنگوی ارتش اشغالگر اسرائیل از کشته شدن دو نظامی خود که یکی از آنها افسر بوده، در درگیری‌های شب گذشته در مرکز نوار غزه خبر داد.با کشته شدن این دو نظامی، شمار کشته‌های نظامیان صهیونیست از آغاز حمله زمینی رژیم صهیونیستی به غزه  در 5 آبان ماه تاکنون به 74 نفر رسید.

ماکرون خطاب به صهیونیستها : تا 10 سال دیگر هم بجنگید قادر به نابودی حماس نخواهید بود

امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه که به دوحه رفته است، به ناکامی رژیم صهیونیستی در برابر مقاومت فلسطین به رهبری حماس اعتراف کرد و گفت اسرائیل اگر به دنبال نابودی حماس  است، حتی اگر تا 10 سال دیگر هم به این جنگ ادامه دهد، قادر به تحقق این هدف خود نخواهد بود.

یورش بامدادی نظامیان صهیونیست به جنوب نابلس

نظامیان رژیم صهیونیستی بامداد امروز یکشنبه به شهرک بیتا در جنوب نابلس در کرانه باختری حمله کردند.

حملات توپخانه ای رژیم صهیونیسیت به خان یونس

منابع خبری از حملات توپخانه ای ارتش رژیم صهیونیستی به شرق خان یونس در جنوب نوار غزه خبر دادند.

اشغالگران همچنین محله الجنینه در شرق رفح را بمباران کردند.

کودکان همچنان قربانیان اصلی جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه

ارتش رژیم صهیونیستی محله الجنینه در شرق رفح را بمباران کرد که در نتیجه آن شمار دیگری از مردم بی دفاع شهید و یا زخمی شدند که بیشتر آنها کودک هستند.

آمار شهدای غزه به 15 هزار و 207 نفر افزایش یافت

سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه از افزایش آمار شهدای تجاوزات مستمر رژیم صهیونیستی به نوار غزه به 15 هزار و 207 نفر  خبر داد.

به گفته این سخنگو، آمار مجروحان تجاوزات مستمر رژیم صهیونیستی هم به 40 هزار و 652 نفر رسید.

هدف قرار گرفتن سه خودروی نظامیان صهیونیست در نوار غزه

سرایاالقدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی اعلام کرد: سه خودروی نظامی و یک بولدوزر دشمن صهیونیستی را راکت تاندوم در بیت حانون و منطقه التوام در شمال غربی نوار غزه هدف قرار دادیم.

یورش بامدادی ارتش رژیم صهیونیستی به شهر «البیره»

منابع فلسطینی از یورش بامدادی ارتش رژیم صهیونیستی به شهر البیره در کرانه باختری اشغالی خبر دادند.

برگزاری تظاهرات گسترده در تورنتوی کانادا در حمایت از فلسطین

منابع خبری از برگزاری تظاهرات گسترده در شهر تورنتوی کانادا در حمایت از فلسطین و مخالفت با تجاوزات وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه خبر دادند.

انتشار تصاویری از لحظات اولیه نفوذ رزمندگان مقاومت به پایگاه «زیکیم» ارتش اسرائیل

گردانهای عزالدین قسام شاخه نظامی حماس تصاویری از لحظات  اولیه ورود رزمندگان مقاومت به ساحل زیکیم و پایگاه نظامیان صهیونیست در هفتم اکتبر، زمان شروع عملیات طوفان الاقصی را منتشر کرد.

هدف قرار گرفتن نظامیان آمریکایی در شمال عراق

منابع خبری از هدف قرار گرفتن نظامیان آمریکایی در شمال عراق خبر  دادند.

نظامیان آمریکایی که در پایگاهی در اطراف فرودگاه اربیل در اقلیم کردستان عراق مستقر هستند، هدف قرار گرفته اند.

شهادت یک فلسطینی در کرانه باختری

منابع خبری از شهادت یک فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در شهرک قراوه بنی حسان در شمال کرانه باختری خبر  دادند.

سخنگوی وزارت خارجه: دولت آمریکا شریک جنایات جنگی رژیم صهیونیستی است

«ناصر کنعانی» سخنگوی وزارت امور خارجه در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: ‏حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به یک مجتمع مسکونی در اردوگاه ‎جبالیا در ‎غزه که مردم آواره و‌ بی‌پناه را در خود جای داده بود و بیش از 100 شهید و دهها زخمی بر جای گذاشت و نیز حمله به منطقه مسکونی شجاعیه در شرق غزه با بیش از 60 شهید، برگهای سیاه و ننگین دیگری بر فهرست بلند جنایات جنگی رژیم صهیونیستی علیه ملت مظلوم ‎فلسطین طی 50 روز اخیر اضافه کرد.

وزیر دفاع آمریکا: هرگز اجازه پیروزی حماس را نخواهیم داد/ حمایت ما از اسرائیل قابل مذاکره نیست

لوید آستین وزیر دفاع آمریکا مدعی شد که هرگز اجازه نخواهیم داد که حماس(مقاومت) پیروز شود.

او افزود: حمایت ما از اسرائیل قابل مذاکره نیست و هرگز چنین نخواهد بود.

وزیر دفاع آمریکا ادعا کرد: راه حل دو دولت تنها راه حل نزاع فلسطینی اسرائیلی است.

بمباران منازل مردم در اردوگاه النصیرات/ دستکم 9 نفر شهید و دهها نفر دیگر زخمی شدند

بامداد امروز یکشنبه که پنجاه و هشتمین روز طوفان الاقصی به شمار می رود، رژیم صهیونیستی با بمباران منازل مردم در اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه، شمار دیگری از آنها را به خاک و خون کشید.

منابع خبری اعلام کردند که در پی بمباران منازل مردم در این اردوگاه تا کنون دستکم 9 نفر به شهادت رسیده و دهها نفر دیگر زخمی شدند.

دیدار ماکرون با امیر قطر در دوحه

امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه شامگاه شنبه با شیخ تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر دیدار کرد که طی آن آخرین اوضاع غزه در سایه ادامه تجاوزات رژیم صهیونیستی بررسی شد.

امیر قطر در این دیدار بر اهمیت ادامه تلاشها برای تضمین بازگشت به آرامش و آتش بس دائمی در غزه تاکید کرد./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.