تقدیر صلیب سرخ ویتنام از حضور فعال و موثر ایران در «کنفرانس آسیا اقیانوسیه»

صلیب سرخ ویتنام از حضور فعال و موثر معاون امور بین‌الملل و حقوق بشردوستانه هلال‌احمر ایران در «کنفرانس آسیا اقیانوسیه» تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش شهروند آنلاین از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر؛ پیرو حضور جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در کنفرانس منطقه‌ای آسیا اقیانوسیه در شهر هانوی کشور ویتنام، طی نامه‌ای جمعیت صلیب سرخ ویتنام مراتب تشکر و قدردانی خود را از راضیه عالیشوندی معاون امور بین‌الملل و حقوق بشردوستانه به عنوان نماینده جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به دلیل حضور فعال و موثر در این کنفرانس اعلام کرده است.

متن این نامه به شرح زیر است:

راضیه عالیشوندی

معاون امور بین‌الملل و حقوق بشردوستانه

جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

دفتر مرکزی صلیب سرخ ویتنام تمایل دارد مراتب تشکر صمیمانه خود را به سرکار عالی و همکاران‌تان برای حضور فعال و همکاری ارزشمند در یازدهمین کنفرانس منطقه‌ای آسیا – اقیانوسیه جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال احمر با محور اصلی “آماده شدن برای مقابله با سوانح در آسیا- آقیانوسیه “که از تاریخ 20 لغایت 23 نوامبر 2023 (29 آبان الی 2 آذر 1402) در هانوی، جمهوری سوسیالیست ویتنام برگزار شد، اعلام کند.

برآمدهای مشترک این کنفرانس، به ویژه تصویب همراه با اجماع فراخوان‌ هانوی برای اقدام، بطور خاص بیانگر گام برجسته و حائز اهمیت در مسیر پیش روی ماست. این دستاوردی برای اتحاد، همبستگی، دیدگاه مشترک و تعهد استوار جمعیت‌های ملی در منطقه آسیا-اقیانوسیه در قبال آمادگی در برابر سوانح است. این فراخوان در واقع گامی‌بسیار مهم و پیشرو در قبال تلاش‌های مشترک بشردوستانه تلقی ما می‌شود.

عمیقاً از حمایت‌های مستمر سرکارعالی تشکر و قدردانی می‌نمایم. صمیمانه خواهان ادامه تعهدات مشترک بین دو جمعیت ملی در آینده با هدف اجرای موفقیت‌آمیز فراخوان‌ هانوی برای اقدام می‌باشم. این امر بطور قابل ملاحظه‌ای به افزایش تلاش‌های جمعی ما پیرامون فعالیت های جهانی بشردوستانه کمک خواهد کرد.

با تقدیم احترام

دکتر بوئی تی هوآ

رئیس جمعیت صلیب سرخ ویتنام/

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.