نبرد محه به محله در غزه

ایستادگی مقاومت در برابر حمله سنگین اشغالگران

همزمان با نبردهای سنگین زمینی بین رزمندگان مقاومت و ارتش رژیم صهیونیستی در شمال غربی شهر غزه و جنوب شرقی شهر دیرالبلح در مرکز نوار غزه، تل آویو صبح امروز به کشته شدن سه نظامی خود اذعان کرد.

به گزارش شهروند آنلاین به نقل از رسانه‌های فلسطینی، هم‌اکنون درگیری‌های شدیدی بین رزمندگان مقاومت فلسطین و نیروهای اشغالگر در محله‌های شیخ رضوان و النصر در شمال غرب شهر غزه درجریان است.

درگیری‌های بسیار شدیدی نیز هم‌اکنون بین مقاومت و اشغالگران در منطقه السلقه در جنوب شرق دیر البلح در جریان است.

نظامیان رژیم اشغالگر همچنین در تلاش برای پیشروی به سمت غرب در خیابان غربی ساحلی یا خیابان الرشید در غرب شهر غزه هستند اما مقاومت شدید رزمندگان فلسطینی مانع آنها شده است.

ارتش رژیم صهیونیستی نیز صبح امروز اعلام کرد که سه نظامی این رژیم در نبردهای روز گذشته در مناطق مختلف غزه کشته و یک نفر دیگر از آنها زخمی شده است.

اذعان ارتش رژیم صهیونیستی به کشته شدن سه نظامی خود در روز گذشته در حالی است که گردان‌های القسام دیروز اعلام کرد که فقط در یک عملیات ویژه خود دستکم ۶۰ نظامی رژیم صهیونیستی را کشته و زخمی کرده است.

این عملیات با انفجار بمب در اطراف چادر نظامیان صهیونیست و تیراندازی به سمت آنها انجام شد.

کانال ۱۲ رژیم صهیونیستی به نقل از برهام، مئیر تحلیلگر نظامی اعلام کرد که در ۲۴ ساعت گذشته ۲۵ خودروی زرهی رژیم صهیونیستی در نوار غزه منهدم شده است.

این تحلیلگر رژیم صهیونیستی افزوده است که ۷۵ نظامی هم کشته شدند که این حجم از تلفات در تاریخ این رژیم بی‌سابقه بوده است./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.