تمهیدات ترافیکی برای بازی پرسپولیس و الدحیل قطر

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی بازی تیم‌های پرسپولیس و الدحیل قطر را اعلام کرد.

به گزارش شهروند آنلاین، امروز، معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ سرهنگ احسان مؤمنی در جمع خبرنگاران از اجرای تمهیدات ترافیکی برای بازی تیم‌های پرسپولیس و الدحیل قطر خبر داد و گفت: امروز سه‌شنبه بازی تیم‌های پرسپولیس ایران و الدحیل قطر در ادامه جام لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

او افزود: به دلیل اهمیت این بازی و حضور تماشاگران خانم و آقا در ورزشگاه آزادی، پلیس راهور تهران بزرگ جهت سهولت تردد و رفت و آمد تماشاگران و سایر شهروندانی که در محورهای اطراف ورزشگاه در حال تردد هستند تمهیدات ترافیکی را به مرحله اجرا می‌گذارد.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ تصریح کرد: در همین راستا تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ در معابر پیرامونی و اطراف ورزشگاه آزادی از ساعاتی قبل از آغاز مسابقه مستقر شده و در راستای روان‌سازی ترافیک و تأمین نظم عبور و مرور تمهیدات ترافیکی خود را اجرا خواهند کرد.

او به تماشاگران و فوتبال‌دوستان توصیه کرد: حتی‌المقدور از سیستم حمل و نقل عمومی از جمله مترو و اتوبوس‌های شرکت واحد که به همین منظور مستقر شده‌اند  برای تردد در این محدوده استفاده کنند.

سرهنگ مؤمنی از تماشاگرانی که با خودروی شخصی به محل ورزشگاهآزادی مراجعه می‌کنند درخواست کرد حتما در محل پارکینگ‌هایی که از قبل پیش‌بینی شده است پارک کرده و از پارک در حاشیه معابر بزرگراهی به دلیل وقوع حوادث ناگوار و تصادف خودداری کنند.

او گفت: مراجعه‌کنندگان توجه داشته باشند در محدوده  آزادراه به سمت ورزشگاه و از بزرگراه شهید حکیم به ورودی به ورزشگاه و خیابان جهاد ممنوعیت تردد خودروها را خواهیم داشت./فارس

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.