نگرانی از کشتار بیمارستانی

۱۰۸ شهید، ده‌ها مجروح و 7 هزار آواره در بیمارستان کمال عدوان

مدیرکل وزارت بهداشت غزه با اشاره به بحرانی بودن اوضاع بیمارستان کمال عدوان در شمال غزه، از وجود ۱۰۸ شهید و دهها مجروح در این بیمارستان خبر داد.

به گزارش شهروند آنلاین به نقل از خبرگزاری شهاب، «منیر البرش» افزود که برق بیمارستان کمال عدوان قطع شده و اکنون بیش از ۷ هزار آواره در داخل این بیمارستان هستند.

مدیرکل وزارت بهداشت غزه همچنین تاکید کرد که تنها چهار بیمارستان در شمال غزه فعال هستند و ۵۵ خودروی امدادی از خدمت خارج شدند.

او ادامه داد: نگران این هستیم که کشتاری در داخل بیمارستان کمال عدوان همانند اتفاقات بیمارستان‌های شفا و اندونزی رخ دهد.

رژیم صهیونیستی صبح جمعه ۱۰ آذرماه پس از پایان موعد آتش بس موقت در غزه پس از هفت روز، بمباران مناطق مختلف این باریکه، بویژه شهر خانیونس را از سرگرفت و ده‌ها فلسطینی را شهید و زخمی کرده و شمار تلفات با توجه به گستردگی حملات رو به افزایش است.

در جدیدترین جنایت رژیم صهیونیستی در نوار غزه، صبح امروز بیش از ۴۰ شهروند فلسطینی در بمباران منازل مسکونی به شهادت رسیدند.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در بمباران یک خانه در اردوگاه «النصیرات» در مرکز نوار غزه، دستکم ۱۰ غیرنظامی را به شهادت رساندند.

یک منبع بیمارستانی نیز اعلام کرد که ۳۰ شهید و ده‌ها زخمی بمباران‌های رژیم صهیونیستی به بیمارستان «ناصر» در خان‌یونس منتقل شدند.

توپخانه رژیم صهیونیستی نیز در حال گلوله‌باران مناطق شرقی اردوگاه «المغازی» در مرکز نوار غزه است.

بر اساس آخرین گزارش‌ها، تاکنون بیش از ۱۵ هزار و ۵۰۰ فلسطینی شهید و بیش از ۴۰ هزار نفر دیگر هم زخمی شده‌اند./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.