میزبانی البرز از رئیس جمهور

استاندار البرز با اعلام آماده‌شدن این استان برای میزبانی از رئیس‌جمهور گفت: جمعه ۱۷ آذرماه رئیس ‌جمهور و برخی اعضای هیات دولت در استان البرز حضور می‌یابند.

به گزارش شهروند آنلاین، «مجتبی عبداللهی» در آیین آغاز به کار ستاد پاسخگویی سامانه سامد ویژه سفر دوم رئیس جمهور به استان البرز، ضمن دعوت از مردم برای حضور پرشور در میزبانی از رئیس جمهور و هیات دولت، افزود: اکنون میزهای خدمت 31 اداره‌ کل با حضور نمایندگان ویژه وزرا در سطح استان البرز فعال شده و آماده پاسخگویی به مردم به‌صورت حضوری شده‌اند.

او تأکید کرد: این میزهای خدمت از امروز چهارشنبه 15 آذرماه تا جمعه 17 آذرماه از ساعت هشت صبح تا 18 در ادارات مربوطه پذیرای مردم هستند.

استاندار البرز یادآور شد: همچنین ستاد سامانه سامد 111 دولت به ‌منظور ارائه خدمات الکترونیکی به متقاضیان فعال شده و این ستاد نیز از امروز چهارشنبه 15 آذرماه تا جمعه 17 آذرماه از ساعت هفت‌ونیم صبح لغایت 21 (به‌ صورت تماس برخط 111) در خدمت مردم شریف استان است.

او اضافه کرد: بیش از یک‌هزار نفر در این سامانه مشغول خدمات‌دهی به مردم شده‌اند به‌طوری که در هر شیفت سامانه سامد 200 کاربر فعال و پاسخگو هستند و کنار آنها جمع بسیاری نیز امور پردازش و ثبت مکاتبات مردمی با ریاست‌جمهوری را انجام می‌دهند.

عبداللهی ادامه داد: علاوه بر سامانه برخط سامد، وبگاه 111.ir نیز برای ثبت کلیه درخواست‌ها، پیشنهادات، انتقادات و… مرکز ارتباطات مردمی ریاست‌جمهوری در راستای خدمات‌دهی مطلوب پیش‌بینی شده است.

استاندار البرز تأکید کرد: مطالبات مردم در این روزها جمع‌آوری می‌شود و پس از پایان سفر در روزهای عادی پاسخ داده می‌شود.

مراسم استقبال از رئیس‌ جمهور 

او با اشاره به اینکه مراسم استقبال از رئیس جمهور از مقابل امامزاده حسن(ع) کرج است، گفت: مردم می‌توانند در مسیر امامزاده حسن(ع) تا مصلای نماز جمعه کرج رئیس جمهور محبوب و عزیز خود را ملاقات کنند.

عبداللهی اضافه کرد: تمام تلاش تیم ارتباطات مردمی بر آن است که شرایط برای ارائه خواسته‌ها و مطالبات فراهم شود و تمام امکانات در این زمینه به دست گرفته شده است.

لازم به ذکر است برای شماره‌گیری از تلفن ثابت و همراه، نیازی به گرفتن کد نیست./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.