مهندسی انتخابات؛ کلیدواژه دشمن برای کمرنگ کردن مشارکت مردم

وزیر کشور در جریان سفر استانی رئیس جمهور به استان البرز با بیان اینکه دشمن نمی‌خواهد مشارکت مردم در انتخابات پیش رو پررنگ باشد، گفت: مهندسی انتخابات کلیدواژه دشمن برای کمرنگ کردن مشارکت سیاسی مردم است.

به گزارش شهروند آنلاین، احمد وحیدی روز جمعه در دیدار با طلاب و روحانیون استان البرز در جریان دومین سفر استانی رئیس جمهور و هیات دولت به استان البرز افزود: انتخابات یکی از میدان‌ها و جبهه‌های مهم پیش روی ماست که باید در آن تلاش کنیم تا حضور مردم پای صندوق‌های رای پررنگ باشد.

وزیر کشور تاکید کرد: امروز وظیفه مهم ما تلاش برای پررنگ کردن مشارکت مردم در پای صندوق‌های رای است، چیزی که دشمن در جهت عکس آن تلاش جدی می‌کند.

او با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران به محل امید و ‌نقطه اتکای ملت‌های آزادای‌خواه جهان تبدیل شده است،گفت: اجازه معطلی و کم گذاشتن نداریم و باید در همه عرصه‌ها از جمله جهاد علمی، اقتصادی و تبیین و جهاد سیاسی که مولفه آن تلاش برای مشارکت پررنگ در انتخابات است را با جدیت دنبال کنیم.

وحیدی، القای ناکارآمدی دولت و نظام را از دیگر دسیسه‌های دشمنان دانست و گفت: دولت با همه توان در خدمت مردم است، همین امروز رئیس جمهور بلافاصله پس از بازگشت از مسکو در سفر استانی در جمع مردم البرز حضور یافته و شبانه‌روز برای حل مسائل کشور و مردم تلاش می‌کند، کجا چنین رئیس جمهوری سراغ داشته‌اید؟

وزیر کشور گفت: رئیس جمهور به طور جدی به دنبال پیاده‌سازی و اجرای سیاست‌های رهبر معظم انقلاب در کشور است که برای پیشبرد امور کشور و حل مسائل بسیار راهگشا و کلیدی هستند.

وحیدی در بخش دیگری از سخنان خود به عملیات طوفان الاقصی اشاره کرد و افزود: حضور سراسیمه مقامات آمریکایی در تل‌آویو نشان از نگرانی عمیق آنها از تحولات در منطقه دارد.

او ادامه داد: در همین ۲ ماه اخیر علاوه بر رئیس جمهور شاهد حضور چهار باره وزیر دفاع و رئیس سیا و مشاور امنیت ملی و معاون رئیس جمهور آمریکا در تل‌آویو بوده‌ایم، آنها بسیار نگران هستند و نگرانی‌شان تنها به خاطر غزه نیست بلکه آنها نگران اقتدار روزافزون جمهوری اسلامی ایران در منطقه و معادلات بین‌المللی هستند.

وحیدی با اشاره به الگوگیری نهضت‌های مقاومت اسلامی منطقه از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی،خاطرنشان کرد: اقتدار جمهوری اسلامی ایران و پیروزی‌های راهبردی که جبهه مقاومت اسلامی علیه جنایتکاران و مستکبران جهانی به دست آورده همگی تحت تاثیر هدایت‌های داهیانه مقام معظم رهبری بوده است./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.