ارتقای اقتدار

سرلشکر موسوی: حیات یک ملت وابسته به تقویت مولفه‌های قدرت است

فرمانده کل ارتش گفت: اگر قوی نباشیم، دشمن برسرنوشت و آینده ما مسلط خواهد شد.

به گزارش شهروند آنلاین،سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش صبح امروز در مراسم الحاق ده‌ها فروند پهپاد کرار مسلح به موشک مجید طی سخنانی اظهار داشت: این روز‌ها غزه مرکز توجه جهان بوده و عرصه تقابل منفورترین جرثومه باطل در مقابل مظلوم‌ترین قیام‌کنندگان به حق است.

سرلشکر موسوی با بیان اینکه غزه شهر مقاومت، نماد ایستادگی و مظلومیت مقتدر و مصداق بارز پیروزی خون بر شمشیر است، ادامه داد: طوفان‌الاقصی واکنش قهرمانانه نهضت‌های آزادی‌بخش فلسطین به ظلم بی‌حد و مرز رژیم کودک‌کش صهیونیستی و ارباب جنایتکارش آمریکاست که این عملیات همانند شمشیری آب‌دیده از نیام درآمده و قلب دشمن را هدف گرفته است.

فرمانده کل ارتش افزود: در دو ماه گذشته همه اصحاب شیطان و شیطان بزرگ آمریکا دور هم جمع شدند و میلیارد‌ها دلار هزینه کردند و هزاران کودک بی‌گناه، زن بی‌پناه و مرد بی‌سلاح غیرنظامی را به خاک و خون کشیدند؛ صد‌ها خانه، بیمارستان، مدرسه و اماکن عمومی غیر نظامی را تخریب کردند با این توهّم که بازدارندگی فروریخته خود را ترمیم کنند و به قول خودشان، حماس را از بین ببرند.

او تصریح کرد: اوج تزلزل و درماندگی صهیونیست‌ها این است که تصور می‌کنند که با تخریب بیمارستان‌ها، مدرسه‌ها و ریختن خون انسان‌های بی‌دفاع، می‌توانند ایمان و روح مقاومت را تضعیف کنند؛ غافل از اینکه مقاومت در قلب انسان‌ها است. مقاومت یک تفکر، اندیشه و نور خداست؛ نور خدا هم خاموش‌شدنی نیست؛ لذا مقاومت تا روزی که حق مظلوم را از ظالم نستاند از پای نخواهد نشست.

سرلشکر موسوی تاکید کرد: رژیم جعلی و کودک‌کش صهیونیستی و ارباب جنایتکارش آمریکا که صحنه‌گردان این جنایات است، اگر با تعقل حرف حق فلسطینیان را نپذیرند، ناگزیرند یک روز با ذلت در برابر آنان تسلیم شوند؛ آن روز دیر نیست و این سنت الهی است.

او در ادامه درباره الحاق ده‌ها فروند پهپاد کرار مسلح به موشک مجید گفت: حیات یک ملت وابسته به تقویت مؤلفه‌های قدرت است. دشمنان با اقتدار ایران اسلامی مخالف هستند، اگر ذره‌ای از اقتدار ما کاسته شود و اگر قوی نباشیم، دشمن بر سرنوشت و آینده ما مسلط خواهد شد.

سرلشکر موسوی با تأکید بر اینکه اقتدار ما در حوزه‌های مختلف یأس و ناامیدی دشمن را به دنبال داشته است، تصریح کرد: قوی شدن مؤلفه‌های مختلفی دارد؛ اما آنچه به ما به‌ عنوان رکن دفاعی کشور مربوط می‌شود، قوی شدن از لحاظ نظامی و آمادگی روزافروزن برای مقابله با انواع تهدیدات علیه ایران عزیز است.

او افزود: لازمه حفظ و ارتقای آمادگی، بهره‌مندی از علم و فناوری و استفاده از ظرفیت‌های عظیم علمی در کشور و نیروهای مسلح و اراده و اقدام انقلابی برای در هم شکستن موانع و امید به موفقیت در سایه برنامه‌ریزی دقیق و متناسب با نیاز است.

فرمانده کل ارتش عنوان کرد: ما برابر تدبیر و فرمان فرماندهی معظم کل قوا (مدظله‌العالی) آمادگی برای مقابله با انواع ترفند‌ها و توطئه‌های دشمنان و مقابله با تهدیدات سخت و نرم را برای ارتقای ایران عزیز سرلوحه برنامه‌های خود قرار دادیم. آنچه امروز در این میدان ارائه شده گوشه‌ای از توان نیروی پدافند ارتش و بخشی از افتخارات و محصولات ارزشمند دفاعی در مسیر تقویت توان رزمی است.

او یادآور شد: امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران با بهره‌گیری از ظرفیت نخبگان، دانشمندان، وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح و هسته‌های دانش‌بنیان نیاز‌های خود را در همه عرصه‌های دفاعی تأمین می‌کند؛ تقویت دفاع در سرتاسر مرز‌های میهن اسلامی در زمین، هوا و دریا اصلی جدایی‌ناپذیر از ارتش جمهوری اسلامی ایران و مأموریت اصلی آن است./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.