شکار “مرکاوا” با یاسین 105

آژیر خطر در شمال فلسطین اشغالی به علت نفوذ احتمالی پهپادها از لبنان به صدا درآمد

منابع خبری از هدف قرار گرفتن یک یگان ویژه ارتش رژیم صهیونیستی و انهدام یک دستگاه تانک مرکاوای این رژیم در جریان نبرد با مقاومت فلسطین در نوار غزه و به صدا درآمدن آژیر خطر در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند.

به گزارش شهروند آنلاین به نقل از الجزیره، گردان‌های عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش حماس امروز اعلام کرد که یک یگان ویژه ارتش صهیونیستی که در یک ساختمان در غرب اردوگاه جبالیا واقع در شمال غزه پناه گرفته بود، با راکت هدف قرار داده است.

این گردان‌ها همچنین از انهدام یک تانک مرکاوای ارتش رژیم صهیونیستی در منطقه تل الزعتر در شمال نوار غزه با یک راکت الیاسین 105 خبر داد.

همچنین ظهر امروز آژیر خطر در شمال فلسطین اشغالی به علت نفوذ احتمالی پهپادها از لبنان به صدا درآمد.

ارتش رژیم صهیونیستی در جدیدترین آمار خود اعلام کرده است که ۵ نظامی دیگر این رژیم در جریان عملیات زمینی در غزه کشته شدند تا شمار کشته‌های این رژیم در عملیات زمینی به ۱۰۲ نفر برسد.

بر اساس این گزارش، ۱۵ نظامی صهیونیست نیز طی ساعات گذشته زخمی شدند که ۲ نفر از آنها در مرز با لبنان زخمی شده‌اند.

بنابر این گزارش، شمار نظامیان رژیم صهیونیستی که از آغاز عملیات طوفان الاقصی کشته شدند به ۴۲۵ نفر رسیده است.

به گزارش ایرنا، گروه‌های مقاومت فلسطین روز شنبه ۱۵ مهرماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳ عملیات غافلگیر کننده‌ای با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اشغالگر قدس آغاز کردند و این رژیم برای تلافی و جبران شکست خود و توقف عملیات گروه‌های مقاومت، تمام گذرگاه‌های نوار غزه را بست و منطقه را بمباران کرد./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.