جنس تخلفات شبانه؛خطرناک و وحشتناک

در 8 ماهه سال جاری به تخلفات حادثه‌ساز 1.12 میلیون خودرو رسیدگی شد

پلیس راهور پایتخت از اعمال قانون یک میلیون و 120 هزار خودرویی که در ۸ ماهه سال جاری تخلفات حادثه‌ساز در معابر بزرگراهی انجام داده بودند، خبر داد.

به گزارش شهروند آنلاین، امروز دوشنبه ۲۰ آذرماه ۱۴۰۲، سرهنگ صفر عبادی سرکلانتر پلیس بزرگراه‌های پلیس راهور تهران بزرگ در برنامه تلویزیونی «شهر امن» در خصوص آمار برخورد با تخلفات حادثه‌ساز گفت: متاسفانه باید بگویم که تخلفات شبانه خودروها در شهر تهران از جنس خطرناک، سخت و وحشتناک است.

او افزود: تعداد معدودی که آمار آنها 2 درصد از تعداد کل رانندگان را هم شامل نمی‌شود تخلفات حادثه‌ساز را در سطح معابر بزرگراهی شهر تهران انجام می‌دهند که در پلیس بزرگراه و در رأس آن پلیس نامحسوس این تخلفات رصد شده و برخورد جدی با آنها را در دستور کار خود داریم.

سرکلانتر پلیس بزرگراه‌های پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در 8 ماهه گذشته یک میلیون و صد و بیست هزار دستگاه خودرویی که تخلفات حادثه ساز را در سطح معابر بزرگراهی انجام داده بودند اعمال قانون شدند.

او گفت: همچنین در این مدت بالغ بر 34 هزار خودرو که تخلفات حادثه‌ساز داشتند نیز در پارکینگ‌ها توقیف شده و حدود 12 هزار فقره توقیف ساعتی نیز در کنار معابر بزرگراهی و در حاشیه امن راه با نصب بنر مشخص شده انجام شد که شهروندان و رانندگان تهرانی آنها را دیده‌اند./فارس

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.