بقایای داعش در دیاله عراق

سردار پاکپور: هر حرکتی علیه امنیت ایران را در نطفه خفه می‌کنیم

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران با بیان اینکه عناصر‌ی از داعش هنوز در دیاله عراق ‌حضور دارند‌‌، گفت: هر حرکتی علیه امنیت ایران را در نطفه خفه می‌کنیم.

‌به گزارش شهروند آنلاین،سردار محمد پاکپور در حاشیه رزمایش نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به اینکه رزمایش امنیتی که توسط قرارگاه نجف اشرف برگزار شده یکی از رزمایش‌های نیروی زمینی سپاه در سال 1402 است اظهار داشت: این رزمایش بیشتر در بعد امنیتی برگزار شده است و یکی از مأموریت‌های اساسی قرارگاه نجف اشرف در غرب کشور دفاع از مرزها، تأمین امنیت مرزها و شهرهای غرب کشور است.

او عنوان کرد: سال‌های گذشته عناصر داعش در منطقه ازگله ورود پیدا کردند و قرارگاه نجف با آنها درگیر شد و 21 نفر از آنها به هلاکت رسیدند یا دستگیر شدند.

پاکپور گفت: در همسایگی ما استان دیاله عراق قرار دارد که همچنان عناصری از داعش در آن حضور دارند و به‌طور قطع باید آمادگی‌های لازم را داشته باشیم که خدای ناخواسته اگر حرکتی از طرف گروهک‌های تکفیری صورت بگیرد این آمادگی در یگان‌های ما در غرب کشور وجود داشته باشد که بتوانند هر حرکتی را در نطفه خفه کنند.

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: این رزمایش جزو برنامه‌های رزمایش‌های اصلی نیروی زمینی سپاه در سال 1402 بود و در عین حال یکی از اهداف آن آمادگی نیروها در مقابل تهدیدات احتمالی گروهک‌ها است.

او بیان کرد: الحمدلله امروز رزمایش با همه اهداف و نکات آموزشی، عملیاتی و تاکتیکی که ما برایشان مشخص کرده بودیم به‌خوبی اجرا شد./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.