عقب‌نشینی صهیونیست‌ها با ضربات سنگین مقاومت

انهدام ۷ تانک، ۳ نفربر و ۵ خودروی نظامی رژیم صهیونیستی

رزمندگان مقاومت فلسطین امروز ۷ دستگاه تانک، ۳ نفربر و ۵ خودروی نظامی ارتش رژیم اسرائیل را منهدم و تانک‌های این رژیم را زیر ضربات خود مجبور به عقب‌نشینی در دو محور “الفالوجا” و “الفاخوره” کردند.

به گزارش شهروند آنلاین از شبکه المیادین، سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین از درگیری شدید نیروهای خود با نظامیان رژیم صهیونیستی خبر داد.

سرایا القدس در بیانیه‌ای اعلام کرد که در درگیری‌های شدید میان مبارزان و نیروهای دشمن در محله «الزیتون» در شرق غزه، ۲ دستگاه خودرو نظامی با موشک‌های «تاندوم» هدف قرار گرفت.

براساس بیانیه سرایا القدس، ۳ دستگاه از خودروی نظامی و یک نفربر دشمن نیز در اردوگاه جبالیا با موشک‌های تاندوم و بمب منهدم شد.

گردان‌های عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) نیز از انهدام ۷ تانک و دو نفربر با راکت‌های «الیاسین» و بمب «شواظ» و عملیات شهادت‌طلبانه در رشق و شمال خانیونس خبرداد.

شبکه االجزیره اعلام کرد که مبارزان فلسطینی، تانک‌های دشمن را مجبور کردند از محورهای «الفالوجا» و «الفاخوره» به سمت مناطق ساحلی عقب‌نشینی کنند.

برخی رسانه‌ها نیز از فعال شدن سامانه هشدار در شهرک‌های صهیونیست‌نشین همجوار نوار غزه خبر می‌دهند.

روز سه‌شنبه نیز در عملیات نیروهای گردان‌های القسام و سرایا القدس علیه نیروهای اشغالگر صهیونیست در غزه، ۱۰ تانک و نفربر اشغالگران منهدم شد./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.