سخنگوی وزارت خارجه پاکستان حمله تروریستی راسک را محکوم کرد

سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان با محکومیت حمله تروریستی به نیروهای پلیس ایران در راسک گفت: پاکستان در این لحظات دشوار وصف‌ناپذیر همبستگی کامل خود را با ملت و دولت جمهوری اسلامی ایران اعلام می‌کند.

به گزارش شهروند آنلاین از روابط عمومی دفتر سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان، خانم ممتاز زهرا در بیانیه امروز خود گفت: پاکستان حمله تروریستی به مقر انتظامی راسک در استان سیستان و بلوچستان که منجر به جان باختن ۱۱ نفر از نیروهای پلیس ایران شد را محکوم می‌کند.

او شهادت نیروهای ایرانی را به خانواده‌های آنان تسلیت و برای زخمی‌ها آرزو سلامتی کرد. ممتاز زهرا افزود که پاکستان در این لحظات دشوار وصف‌ناپذیر همبستگی کامل خود را با جمهوری اسلامی ایران اعلام می‌کند.

سخنگوی وزارت خارجه پاکستان تاکید کرد: تروریسم تهدیدی برای صلح و امنیت منطقه‌ای و جهانی است و باید با همه ابزارها از جمله از طریق همکاری‌های دوجانبه و منطقه‌ای با آن مقابله کرد.

به گزارش ایرنا، نیمه شب پنجشنبه – ۲۳ آذرماه -در پی حمله گروهک تروریستی به مقر انتظامی راسک در استان سیستان و بلوچستان، ۱۱ نفر از نیروهای فراجا به شهادت رسیدند. روز گذشته در سیستان و بلوچستان عزای عمومی اعلام شد./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.