روایتِ چمدان‌های آمریکایی

سردار سلامی: چهره واقعی حقوق بشر آمریکایی در غزه نمایان شد

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه ملت ایران از فلسطین تا آخرحمایت می‌کند، گفت: امروز حقوق بشر و دموکراسی ادعایی آمریکا در غزه نمایان است.

به گزارش شهروند آنلاین، سردار سرلشکر حسین سلامی روز یکشنبه در مراسم بدرقه شهدای دفاع مقدس در تهران با بیان اینکه شهادت مظهر جاودانگی ملت است و بدون آن هیچ ملتی پایدار نمی‌ماند، گفت: این شهدا برای ما عزت، اقتدار، پیشرفت، امیت و آسایش و آرامش فراهم کردند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: امروز سربلند و سرافرازیم و به عنوان یک قدرت بزرگ در عالم مطرح هستیم و هیچ قدرتی جرات جسارت به این مردم و سرزمین را ندارد.

سردار سلامی ادامه داد: آرامش این ملت در قلب آتش‌ وسیعی که استکبار در مناطق همجوار شعله ور کرده ارمغان واقعی این عزیزان است.

او ادامه داد: این برادران سترگ، باشرف و غیور ما نشانه‌های همیت و غیرت هستند، صحابه امام(ع) در ظهر عاشورایند، اصحاب بدر، یاران احد و دلاوران خندق‌اند و اگر نبودند این سرزمین بار دیگر اشغال می‌شد و دوباره تاریخ را دشمنان ما می‌نوشتند.

فرمانده کل سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه ایران امروز به عنوان یک قدرت بزرگ در عالم مطرح است و هیچ قدرتی دیگر جرات جسارت به این مردم و سرزمین را ندارد، گفت: در اطراف کشور همه جا آتش می‌بارد اما ملت ایران آرام است و دلیل این آرامش هدایایی است که خداوند به این ملت داده و آن نعمت ولایت و نیابت امام زمان (عج) است.

سردار سلامی افزود: این نعمت عظیم در قلب مقاومت آرام و مطمئن ایستاده و با حکمت‌های الهی خود جهان اسلام را برابر یورش کفتارها حمایت و هدایت می‌کند.

او گفت: ملت ایران از نعمت ولایت، شهادت و جهاد برخوردار است و جهاد را فقط خاص نیروهای مسلح خود نمی‌داند و تجلیل مردم از مقام شهدا برای ما قوت قلب بی‌انتهایی است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا تصور می‌کند با اشغال سرزمین و دفن ملت‌ها زیر آوار پیروز شده و می‌تواند در جهان امن زندگی کنند، پرسید: کاخ سفید و رژیم صهیونیستی همچنان در پی تکرار تجربیات تلخ گذشته هستند اما آیا اشغال افغانستان برای آنان پیروزی به ارمغان آورد؟ چرا هنگام فرار از این کشور به اندازه ارتش یک کشور تجهیزات بر جا گذاشتید؟ این صحنه در عراق و سوریه هم تکرار شد و امروز آمریکا در نقاط مختلف این سرزمین‌ها و زیر آتش در حال بستن چمدان‌های خود است.

او افزود: دلارهای مالیات دهندگان آمریکا به جای حل معضلات این کشور در سوریه، لبنان و عراق و افغانستان صرف جنگی شکست خورده‌ و ناکام شده‌ است.

سردار سلامی گفت:  امروز آمریکا و رژیم صهیونیستی هرچه بیشتر فلسطین را تخریب می‌کنند میخ‌های بیشتری بر تابوت خود می‌زنند.

او با اشاره به اینکه آن حقوق بشر و دموکراسی که آمریکا از آن سخن می‌گفت امروز در سرزمین فلسطین نمایان است، تصریح کرد: فلسطینی‌ها با شهادت نمی‌میرند و شهادت رمز زندگی است و نه راز مرگ. به فرموده امام خمینی(ره) ملتی که شهادت دارد اسارت ندارد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: مردمان فلسطین ایستاده‌اند و می‌دانیم شکست‌خوردگان آینده این جنگ آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند و ملت‌های مسلمان امروز بغضی تمام نشدنی از این جنایت دارند و مقامات آمریکا جسارت حضور هیچ یک از بلاد اسلامی را ندارند. ملت ایران هم از فلسطین عزیز تا انتها حمایت می‌کند.

پیکر مطهر ۲۸۰ شهید گمنام دفاع مقدس و شهدای اقدام تروریستی راسک امروز یکشنبه ۲۶ آذر در سالروز شهادت حضرت زهرا(س) در سراسر کشور تشییع می‌شود./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.