حمله حزب‌الله به پایگاه ارتش صهیونیست‌ها

حزب‌الله لبنان از هدف قرار دادن یک پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی و کشته و مجروح شدن چند نظامی صهیونیست در نتیجه این حمله خبر داد.

به گزارش شهروند آنلاین از شبکه المیادین، حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای در این باره اعلام کرد: پادگان دشمن در داخل پایگاه «برکه ریشا» که نظامیان صهیونیست در آن حضور داشتند را با سلاح‌های مناسب هدف قرار دادیم.

حزب الله اعلام کرد که در این حمله اهداف مورد نظر به صورت مستقیم و دقیق هدف قرار گرفته و چند صهیونیست نیز کشته و مجروح شدند.

حزب‌الله در بیانیه‌ای دیگر اعلام کرد که یک تیم نظامی صهیونیست را در اطراف موضع نظامی «حانیتا» در شمال فلسطین اشغالی را با سلاح‌های مناسب هدف قرار داده است.

منابع رسانه‌ای همچنین از شلیک موشک هدایت شونده ضد زره از خاک لبنان و اصابت آن به شهرک صهیونیست‌نشین «سعسع» خبر دادند.

با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در راستای سرگرم کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین اشغالی کرده است.

به تازگی روزنامه الاخبار نوشت که مقاومت لبنان به تاکتیک‌های خاصی روی آورده است که دشمن توان رویارویی با آن را ندارد.

بر این اساس، فرماندهی مقاومت به رزمندگان اختیاراتی داده که آنها را قادر به انجام اقدامات زیادی می‌کند و مقاومت لبنان موفق به وارد کردن خسارات مستقیم به مواضع، جنگ‌افزارها و سیستم‌های دشمن شده است.

در این باره رسانه‌های صهیونیستی نیز معتقدند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.