پرداخت حقوق آذرماه معلمان به همراه معوقات رتبه‌بندی

معاون وزارت آموزش و پرورش از پرداخت حقوق آذر ماه معلمان به همراه معوقات رتبه‌بندی خبر داد.

به گزارش شهروند آنلاین، آخرین مرحله اعتراضات رتبه‌بندی‌بندی معلمان در حال انجام است و تقریباً به تمام اعتراضات معلمان از سوی آموزش و پرورش پاسخ داده شده است.

با این حال روز گذشته خبری در فضای مجازی منتشر شد که از عدم واریز معوقات رتبه‌بندی معلمان با حقوق  آذرماه خبر می‌داد.

در همین ارتباط علی فرهادی؛ معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با تسنیم ضمن رد این شایعات گفت: با وجود محدودیت در منابع با دستور معاون اول رئیس جمهور و همکاری سازمان برنامه و بودجه حقوق آذرماه معلمان بسته شد.

او افزود: در آذرماه آن دسته از معلمان جدیدالاستخدام و دانشجو معلمان ورودی مهر 1402 که احکام کارگزینی آنها صادر شده است، حقوق ماه‌‌های مهر، آبان و آذر را نیز دریافت می‌کنند.

فرهادی گفت: طی تعامل سازنده میان سازمان برنامه و بودجه و وزارت آموزش و پرورش و مساعدت معاون اول رئیس جمهور مقرر شد معوقات اعتراضات رتبه‌بندی معلمان در سال 1402 پرداخت شود که جای تشکر از معاون اول رییس جمهور و رییس  سازمان برنامه و بودجه دارد.

او گفت: تقریبا تمام اعتراضات رتبه‌بندی رسیدگی شده است و به جز عده‌ای معدود می‌توان گفت پرونده اعتراضات بسته شده است و تعداد اندک افراد باقی مانده در دی ماه تعیین تکلیف می‌شوند.

فرهادی خاطرنشان کرد: تلاش وزارت آموزش و پرورش و دولت سیزدهم این است که با حرکت در مدار قانون و نظم فضای حاکم بر آموزش و پرورش آرام و به دور از دغدغه خاطر معلمان  باشد تا بتوانند دانش‌آموزانی خلاق و مبتکر تربیت کنند./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.