نتانیاهو اسراییل را تهدید می‌کند!

بسته خبری صبحگاهی ویژه تحولات مقاومت در غزه

بمباران شهرهای رفح و خان‌یونس و شهید و زخمی شدن ده‌ها نفر از ساکنان غزه، یورش به کرانه باختری و درگیری با نیروهای مقاومت در این منطقه و انتقاد سناتور آمریکایی از اختصاص کمک مالی به رژیم اسرائیل از مهمترین تحولات فلسطین اشغالی است.

به گزارش شهروند آنلاین، رژیم اسرائیل در هفتاد و هفتمین روز از حملات خود به نوار غزهَ، بامداد امروز جمعه چند منطقه از غزه را هدف بمباران شدید قرار داد که در اثر آن شماری شهید شدند که اکثر آنها زنان و کودکان هستند.

شهر رفح و خان‌یونس و اردوگاه النصیرات و جبالیا از جمله مناطقی بود که هدف بمباران قرار گرفتند و بخش‌‌هایی از شهر رفح در نزدیکی مصر بارها هدف قرار گرفت.

سناتور آمریکایی: باید کمک مالی به دولت نتانیاهو را متوقف کنیم

سناتور «برنی سندرز» در تاره‌ترین واکنش خود درباره جنگ علیه غزه گفت که باید از کمک مالی به حکومت افراطی نتانیاهو که به جنگ علیه فلسطینیان ادامه می‌دهد، صرف نظر کنیم؛ این کمک مالی 10 میلیارد دلار است.

مقاومت عراق از حمله به بندر اشغالی ایلات خبر داد

گروه مقاومت اسلامی عراق طی بیانیه‌ای اعلام  کرد که در حمایت از مردم فلسطین در غزه، بندر ام الرشراش (ایلات اشغالی) در جنوب فلسطین را هدف حملات خود قرار داده است.

گروه مذکور اشاره‌ای به نوع سلاح استفاده شده در این عملیات نکرده است ولی گفته است که با سلاح‌های مناسب این کار را کرده است.

بمباران شدید جنوب نوار غزه

مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین از بمباران شدید شهر رفح در جنوب غزه خبر داد. در اثر این بمباران، 3 نفر شهید و شمار زیادی تا این لحظه زخمی شده‌اند که اکثر آنها کودکان هستند.

عضو سابق کنست: نتانیاهو خطری برای اسرائیل است

«میکی لیوی»، عضو سابق پارلمان رژیم اسرائیل (کنست) گفت که نخست‌وزیر کنونی رژیم اسرائیل به خطری برای این رژیم تبدیل شده است.

یورش نظامیان صهیونیست به کرانه باختری

نظامیان رژیم اسرائیل بامداد امروز به چند نقطه در کرانه باختری یورش بردند که در منطقه طوباس مبارزان فلسطینی به شدت با آنها درگیر شدند.

نظامیان رژیم اسرائیل علاوه بر طوباس، به رام الله و سایر مناطق در کرانه باختری نیز یورش برده‌اند و درگیری‌ها در طوباس همچنان ادامه دارد.

6 شهید در بمباران شهر خان‌یونس در غزه

الجزیره گزارش داد که بمباران خانه‌ای در جنوب شرق شهر خان‌یونس در جنوب غزه منجر به شهادت شش تن شده است.

اسیر اسرائیلی: بارها به خود گفتم، با موشک‌های اسرائیل خواهم مرد نه حماس

ساهر کالدیرون، اسیر اسرائیلی که طی آتش‌بس بین حماس و رژیم اسرائیل آزاد شد، در مصاحبه با نیویورک تایمز آمریکا گفت که شدت انفجارها زیاد بود و بارها به خود در طول اسارت گفتم که نهایتا اینجا با موشک‌ها [و بمباران] اسرائیل خواهم مرد نه موشک‌های حماس.

روزنامه عبری: حماس، به جاهایی که ارتش احساس می‌کند امن است، نفوذ می‌کند

روزنامه یدیعوت آحارانوت، چاپ سرزمین‌های اشغالی نوشت که نیروهای حماس به مناطقی که ارتش رژیم اسرائیل دو هفته پیش فکر می‌کرد امن است، نفوذ کرده‌اند./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.