پرداخت بیش از ۱۸۳ همت تسهیلات ازدواج، فرزند و ودیعه مسکن در 9 ماه

مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی اعلام کرد:‌ از ابتدای سال تا پایان آذر ماه سال جاری جمعا ۱۸۳.۴ همت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج، فرزندآوری و تسهیلات ودیعه مسکن به یک میلیون و ۵۱۸ هزار و ۵۴ نفر از متقاضیان پرداخت شده است.

به گزارش شهروند آنلاین، مهدی صحابی گفت: از ابتدای سال‌ جاری تا پایان‌ آذر ماه امسال جمعاً 618 هزار متقاضی تسهیلات ازدواج مبلغ 126.1 همت تسهیلات دریافت کرده‌اند که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته 28 درصد رشد داشته است.

او میزان تحقق تکلیف تعیین شده برای شبکه بانکی در زمینه پرداخت تسهیلات ازدواج تاکنون را 112 درصد اعلام کرد و افزود:‌ شبکه بانکی تاکنون باید 112 همت تسهیلات پرداخت می‌کرد که با تلاش شبکه بانکی و پیگیری‌های مستمر بانک مرکزی تاکنون حدود 126.1 همت تسهیلات در این بخش به متقاضیان پرداخت شده است.

مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی از رشد 39.5 درصدی پرداخت تسهیلات فرزندآوری از ابتدای سال جاری تا پایان آذر ماه خبرداد و افزود: میزان پرداخت تسهیلات فرزند آوری از ابتدای سال جاری تا پایان آذر ماه امسال 34.6 همت بود که این تسهیلات به 559 هزار متقاضی پرداخت شده است.

صحابی میزان پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن در این مدت را 22.7 همت اعلام کرد و افزود: از ابتدای سال تا پایان آذرماه سال جاری تعداد 386 هزار و 212 متقاضی دریافت تسهیلات ودیعه مسکن اقدام به تشکیل پرونده کردند که 341 هزار و 54 نفر موفق به دریافت این تسهیلات شده‌اند./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.