خط تولید نخ پلی‌استر نساجی هلال پس از 11 سال فعال شد

بازگشت به مدار تولید با همت متخصصان ایرانی

به همت متخصصان فنی شرکت صنایع نساجی هلال ایران، با راه‌اندازی مجدد دستگاه تکسچرایزینگ واحد خوانسار، خط تولید نخ پلی استر پس از 11 سال راه‌اندازی و به مدار تولید بازگشت.

به گزارش شهروند آنلاین از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، دستگاه تکسچرایزینگ واحد خوانسار 11 سال پیش به دلیل مشکلات فنی و نبود قطعات ناشی از تحریم‌ها از چرخه تولید خارج شده بود که با بهره‌گیری از ظرفیت‌های داخلی دوباره فعال شد.

این دستگاه که در زمینه تولید نخ فعالیت می‌کند، در سه‌ماه اخیر با تلاش و رایزنی مدیران و متخصصان شرکت و پس از بررسی‌های فنی و تخصصی به همت مهندسان ایرانی با بهره‌گیری از قطعات داخلی، راه‌اندازی و به چرخه تولید بازگشت و در حال حاضر روزانه 5 تن نخ تولید می‌کند.

دستگاه تکسچرایزینگ واحد خوانسار در زمینه تولید نخ پلی استر و نخ‌‌های مورد نیاز در تولید ملحفه، روفرشی، ترمه، پتو و نواربافی و… کاربرد دارد که راه‌اندازی مجدد آن موجب افزایش تولید شده و علاوه بر تامین نیازهای شرکت نساجی هلال، چادر امدادی و نیازهای سایر واحدهای تولیدی را هم تامین خواهد کرد.

گفتنی است واحد خوانسار یکی از زیرمجموعه‌های شرکت نساجی هلال ایران است که ۱۶سال پیش راه‌اندازی شده و به طور کلی در زمینه تولید نخ و‌ پارچه فعالیت می‌کند./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.