خشک‌زدن از جای خالی شیرخشک!

باوجود اینکه مشاور سازمان غذا و دارو سجاد اسماعیلی عنوان می‌کند هیچ مشکلی در تأمین شیرخشک‌های معمولی(رگولار) وجود ندارد اما همچنان برخی خانواده‌ها از کمبود و گرانی برخی برندهای شیرخشک گلایه دارند.

به گزارش شهروند آنلاین، پدر آوین سه ماهه می‌گوید از روزی که شیرخشک با کدملی نوزاد عرضه می‌شود تا امروز اوضاع هیچ فرقی نکرده است. داروخانه‌های محل‌مان (خیابان انقلاب) شیرخشک مورد نیاز نوزاد من را ندارند، تمام داروخانه‌های مسیر رفت‌وآمدم تا محل کار(پیروزی) را زیر و رو می‌کنم اما دریغ از چندقوطی شیرخشک!

صبح امروز مشاور سازمان غذا و دارو سجاد اسماعیلی عنوان کرد: «علاوه بر افزایش تولید این فرآورده، ۱۲ میلیون و ۶۰۰ هزار قوطی شیرخشک رگولار در آذرماه بدون تغییر قیمت تأمین و توزیع شده است.»

از اواخر مهرماه و درپی بروز کمبود شیرخشک، مسئولان وزارت بهداشت اقدام به واردات این کالای استراتژیک کردند و تاکنون چند محموله شیرخشک وارد کشور شده است.

با وجود افزایش تامین و تولید شیرخشک، داروخانه‌ها عنوان می‌کنند اوضاع به نسبت ماه قبل بهتر شده ولی توزیع برخی برندها قطره‌چکانی است و نمی‌توانیم به همه متقاضیان به تعداد زیاد شیرخشک ارائه دهیم./فارس

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.