بازی با آتش روی آب!

یمن: آمریکا به گردنکشی ادامه دهد، دریای سرخ شعله ور می‌شود

محمد عبدالسلام، سخنگوی رسمی انصارالله یمن با اشاره به حمله آمریکا به نیرو‌های این کشور در دریای سرخ گفت: اگر آمریکا و متحدانش به این گردنکشی و قلدرمآبی ادامه دهند، دریای سرخ شعله ور خواهد شد.

به گزارش شهروند آنلاین؛ محمد عبدالسلام، سخنگوی رسمی انصارالله یمن و رئیس هیات مدیره شبکه المسیره و رئیس کمیته ملی مذاکرات در صفحه شخصی خود در سکوی ایکس نوشت: در زمانی که پهپاد شناسایی نیروی دریایی یمن در حال گشت‌زنی بر فراز دریای سرخ بود، یک ناو آمریکایی به صورت دیوانه‌وار و با انواع سلاح‌ها شروع به شلیک کرد که این مساله نگرانی و سردرگمی آنها را نشان داد. یکی از موشک‌های شلیک شده در نزدیکی یک کشتی گابنی که از بنادر روسیه در حال حرکت به سمت جنوب دریای سرخ بود، اصابت کرد.

ما تاکید می‌کنیم که تهدید دریانوردی بین‌المللی در دریای سرخ از سوی آمریکا و شرکای آن صورت می‌گیرد که به این منطقه آمده‌اند تا امنیت کشتی‌های دشمن اسرائیلی را تامین کنند.

اگر آمریکا و متحدانش به این گردنکشی و قلدرمآبی ادامه دهند، دریای سرخ شعله ور خواهد شد. کشور‌های ساحلی دریای سرخ باید واقعیت تهدیدی که امنیت ملی آنها را به خطر می‌اندازد درک کنند./خبرگزاری صدا وسیما

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.