اهریمن در سرزمین‌های اشغالی؛ بمباران همزمان 3 اردوگاه غزه

بسته خبری صبحگاهی ویژه تحولات مقاومت در غزه

افزایش شمار شهدای جنایت صهیونیست‌ها در بمباران اردگاه المغازی به ۷۰ نفر، هشدار درباره احتمال تکرار مشابه این جنایت در سایر اردوگاه‌های غزه از جمله مهمترین تحولات بامدادی هشتادمین روز از طوفان الاقصی است.

به گزارش شهروند آنلاین، رژیم اشغالگر صهیونیست‌ها در هشتادمین روز از تجاوز نظامی خود به نوار غزه دست به جنایت جدیدی جدید که در اثر آن تاکنون 70 نفر به شهادت رسیده است، تا نشان دهد برخلاف ادعای این رژیم و حامی آن در آمریکا و اروپا، فرقی بین نظامی و غیر نظامی نمی‌گذارد. عمده این شهدا را زنان و کودکان تشکیل می‌دهد.

وزارت بهداشت نوار غزه بامداد روز دوشنبه اعلام کرد که رژیم آپارتاید اسرائیل چند واحد مسکونی در اردوگاه المغازی واقع در مرکز نوار غزه را بمباران کرده است که تا این لحظه (لحظه تنظیم خبر) 70 غیر نظامی به شهادت رسیده‌اند و پیکر بیشتر آنها به بیمارستان الاقصی منتقل شده‌اند.

27 درصد کشته‌شدگان نظامی اسرائیل در غزه درجه دار و افسر هستند

رسانه‌های رژیم صهیونیستی اذعان کردند که 27 درصد از کشته‌شدگان نظامی ارتش اسرائیل در جنگ غزه را افسران تشکیل می‌دهند.

بر اساس این گزارش، تاکنون، 3 فرمانده لشگر، 4 فرمانده گردان و چند تن دیگر افسران ارشد رژیم صهیونیستی در جنگ غزه به هلاکت رسیده‌اند.

کشته شدن 489 نظامی صهیونیست از شروع عملیات طوفان الاقصی

ارتش رژیم صهیونیستی امروز دوشنبه اعلام کرد که  489 نظامی از 7 اکتبر ( شروع عملیات طوفان الاقصی)  تاکنون کشته شده است.

بر اساس  این گزارش، 162 نظامی صهیونیست پس از شروع نبردهای زمینی در غزه به هلاکت رسیده‌ است.

هلاکت دو نظامی دیگر رژیم صهیونیستی در غزه

ارتش رژیم صهیونیستی به هلاکت دو نظامی دیگر خود در نبردهای شمال غزه اذعان کرد.

با کشته شدن این دو نظامی شمار کشته ‌های ارتش اسرائیل از 7 اکتبر ( شروع عملیات طوفان الاقصی)  تاکنون به  489 نفر افزایش یافته است.

تصاویر راهپیمایی بی‌سابقه مغربی‌ها در محکومیت جنایت صهیونیست‌‌ها

شهر رباط، پایتخت مغرب واقع در شمال غرب آفریقا دیروز یکشنبه شاهد تظاهرات گسترده بی‌سابقه بود که برخی آن را  میلیونی توصیف کردند.

مغربی‌ها دیروز در حمایت از فلسطین و ساکنین غزه و همچنین محکومیت جنایت صهیونیست‌ها در فلسطین اشغالی دست به این راهپیمایی باشکوه زدند و علی رغم اقدام حاکمیت کشورشان در عادی سازی با رژیم تل‌آویو، با صدای رسایی شعار دادند: مقاومت امانت ماست و عادی سازی با صهیونیست‌ها خیانت است.

تداوم بمباران اردوگاه‌های نوار غزه

دفتر اطلاع‌رسانی دولتی نوار غزه اعلام کرد که رژیم اسرائیل در حال بمباران اردوگاه‌های پناهندگان فلسطینی در اردوگاه‌های النصیرات، البریج، المغازی است که بیشترین تراکم جمعیت را دارد.

این مرکز درباره جنایت‌های جدید صهیونیست‌‌ها در این اردوگاه‌ها هشدار داده است.

یورش شبانه صهیونیست‌ها به کرانه باختری

ارتش رژیم اسرائیل شبانه به منطقه نابلس در کرانه باختری رود اردن یورش برده است و مبارزان فلسطینی با تیراندازی به سمت خودروهای صهیونیستی درصدد مقابله با متجاوزین هستند.

واکنش حماس به جنایت المغازی در غزه

جنبش حماس طی بیانیه‌ای در واکنش به جنایت صهیونیست‌ها در اردوگاه المغازی غزه که 70 شهید برجای گذاشته است، ضمن محکوم کردن این جنایت، آن را امتداد جنگ نسل‌کشتی صهیونیست‌ها علیه کودکان و غیرنظامیان فلسطین دانست.

بمباران اطراف بیمارستانی در غزه

هواپیماهای رژیم اسرائیل در سه نوبت اطراف بیمارستان اروپایی واقع در جنوب نوار غزه را بمباران کردند. هنوز از قربانیان احتمالی این کار غیر انسانی خبری مخابره نشده است.

پیشنهاد وزارت اقتصاد تل‌آویو به بستن دفاتر حکومتی به منظور تأمین مخارج

رسانه‌های رژیم اسرائیل گزارش دادند که وزارت اقتصاد این رژیم به دنبال وخامت اوضاع اقتصادی ناشی از جنگ غزه، به کابینه پیشنهاد داده است که دفاتر حکومتی برخی از وزارتخانه‌ها را به منظور تأمین نزدیک به نیم میلیارد شِکِل در سال ببندد.

شهادت 18 نفر در بمباران خانه‌ای در جنوب غزه

اقدام رژیم اسرائیل در بمباران خانه‌ای در شرق شهر خان یونس غزه منجر به شهادت 18 نفر شد./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.