تریلر، پلِ عابر پیاده را کمپرس کرد!

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از برخورد تریلر کمپرسی با عرشه پل در مسیر غرب به شرق بزرگراه آزادگان،مقابل محله آزادگان خبرداد.

به گزارش شهروند آنلاین،جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در مورد حادثه بامداد امروز گفت: ساعت۳:۳۶ دقیقه بامداد امروز، یک مورد حادثه برخورد یک دستگاه تریلر کمپرسی با عرشه پل عابر پیاده به آدرس غرب به شرق بزرگراه آزادگان،مقابل محله آزادگان به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اعلام شد که بلافاصله ۲ ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام می‌شوند.

او افزود: آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده می‌کنند که یک دستگاه تریلر ۱۸چرخ کمپرسی که خالی از بار بوده به علت باز بدون کمپرس قسمت عقب در لاین خودرو، قسمت کمپرس با عرشه پل برخورد می‌کند و خسارت‌هایی به عرشه پل وارد می‌شود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به اینکه ایمنی‌سازی‌های لازم در محل حادثه انجام شده و مسیرحادثه مسدود می‌شود،گفت: با حضور یک دستگاه جرثقیل تریلر از محل حادثه خارج می‌شود.

او تاکید کرد: شدت حادثه به حدی شدید بود که قسمت کشنده تریلر از قسمت تریلی عقب خارج شده بود، اما خوشبختانه حادثه مصدوم نداشت.

سید جلال ملکی در پایان خاطرنشان کرد: در ساعت ۶:۳۷ عملیات آتش‌نشانان به پایان رسید و محل برای ایمن‌سازی کامل و مرمت پل، تحویل عوامل شهرداری و پلیس راهور شد. مسیر هم بازگشایی و ترافیک به حالت عادی بازگشت. عوامل سازمان مدیریت بحران، شهرداری منطقه و پلیس راهور در محل حادثه حضور داشتند./فارس

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.