پیام تبریک رئیس هلال‌احمر به مناسبت فرارسیدن سال نو میلادی

رئیس جمعیت هلال‌احمر، فرارسیدن سال نو میلادی را به روسای کمیته و فدراسیون بین‌المللی جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال‌احمر و همچنین روسای جمعیت‌های ملی دنیا تبریک گفت.

به گزارش شهروند آنلاین از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر؛ متن پیام‌های جداگانه دکتر پیرحسین کولیوند به مناسبت فرارسیدن سال نو میلادی به رئیس کمیته بین‌المللی صلیب سرخ، رئیس فدراسیون بین‌المللی جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال احمر و روسای جمعیت های ملی به شرح زیر است:

«بدینوسیله آغاز سال نو میلادی را خدمت جنابعالی و تمامی اعضا، داوطلبان و کارکنان محترم‌تان در آن جمعیت ملی تبریک عرض می‌نمایم.

در آستانه سال جدید شاهد حملات رژیم اشغالگر صهیونیستی به مردم مظلوم و بی‌دفاع غزه هستیم که منجر به کشته شدن تعداد زیادی از غیرنظامیان به ویژه زنان و کودکان بی‌گناه شده است از تمامی اعضای نهضت بین‌المللی صلیب سرخ و هلال احمر درخواست می‌نمائیم تا بر اساس اصول و وظایف ذاتی خود در جهت تسکین آلام بشری تلاش خود را به منظور تحقق آتش‌بس پایدار و تاکید بر بسیج منابع در جهت کمک به مردم مظلوم غزه بکار گیرند.

دنیا با بحران‌های پیچیده‌ای مواجه شده است و باید به عنوان پیشگامان ارائه خدمات بشردوستانه با بهره‌گیری از تمام توان خود و همکاری‌های بین ارکان نهضت، بر چالش‌های پیش رو غلبه نمائیم و شاهد صلح و دوستی میان ملت‌ها باشیم.

امیدوارم در سال 2024 شاهد صلح جهانی پایدار و سالی به دور از سوانح باشیم و در جهت دستیابی به انسجام، یکدلی و خدمات داوطلبانه بیش از بیش گام‌های مثبت و موثرتری برداریم.

برایتان سالی سرشار از سلامتی، موفقیت و بهروزی آرزمندم.

با اهداء درود و بهترین آرزوها در سال جدید

دکتر پیر حسین کولیوند

رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران»/

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.