حملات عمدی صهیونیست‌ها به «آنروا»

بسته خبری صبحگاهی ویژه تحولات مقاومت در غزه

شهادت ۱۶ نفر در بمباران مرکز غزه، کشته‌شدن دو نظامی صهیونیست، یورش به کرانه باختری از جمله مهمترین تحولات بامدادی روز هشتادو ششمین طوفان الاقصی است.

به گزارش شهروند آنلاین، جنگنده‌های رژیم اسرائیل اردوگاه النصیرات و منطقه الزوایده در مرکز نوار غزه را بمباران کردند که تاکنون 13 تن شهید به بیمارستان منتقل شده است. حملات در النصیرات نیز منجر به شهادت سه تن شده است.

حملات عامدانه صهیونیست‌ها به مناطق متعلق به آژانس کاریابی و امدادرسانی فلسطینیان (آنروا) نیز باعث شد وزارت خارجه تشکیلات خودگردان به آن واکنش دهد و پرده از اهداف تل‌آویو در این باره بردارد.

تصاویر تجمع اعتراضی در برابر خانه «نتانیاهوی مجرم»

تصاویر مخابره‌شده از شهر تل‌آویو اشغالی حکایت از آن دارد که هزاران نفر از خانواده‌های اسرای صهیونیست از ساعتی پیش در برابر خانه نخست‌وزیر رژیم اسرائیل تجمع کرده او را مجرم خطاب قرار دادند و خواستار استعفای فوری نتانیاهو شدند.

کشته‌شدن دو نظامی صهیونیست در غزه

ارتش رژیم اسرائیل به کشته شدن دو نظامی خود با درجه افسری و زخمی شدن پنج تن دیگر از تیپ گفعاتی اذعان کرد. نظامی‌های زخمی‌شده وضع خطرناکی دارند.

یورش صهیونیست‌ها به کرانه باختری

نظامیان رژیم اسرائیل بامداد امروز یکشنبه همچنین به مناطقی در کرانه باختری از جمله طولکرم و شهرک سلوان یورش بردند و در برخی مناطق، مبارزان فلسطینی به مقابله با متجاوزان پرداختند. اردوگاه نورشمس در طولکرم شاهد یورش گسترده صهیونیست‌ها بوده و این منطقه تقریباً به محاصره صهیونیست‌ها در آمده است.

شهادت 13 نفر در بمباران مرکز غزه

رسانه‌های فلسطینی گزارش دادند که بر اثر بمباران منطقه الزوایده در مرکز نوار غزه 13 نفر به شهادت رسیده و شمار دیگری نیز زخمی شده‌اند.

حزب‌الله از شهادت رزمنده خود خبر داد

حزب‌الله لبنان طی بیانیه‌ای اعلام کرد که علی احمد سعد معروف به جبریل در راه قدس و در حمله رژیم اسرائیل به بنت‌جبیل به شهادت رسیده است.

حملات عمدی صهیونیست‌ها به آژانس بین‌المللی آنروا در غزه

وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین گفت که رژیم اسرائیل عامدانه در حال هدف قرار دادن اماکن متعلق به آژانس امدادرسانی و کاریابی برای فلسطینیان در نوار غزه است تا از این طریق این سازمان را از این منطقه خارج کند و مانع از خدمات‌دهی آن به فلسطینیان شود./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.