لغو صدور مجوز روزانه طرح ترافیک تهران

معاون استاندار تهران از لغو صدور مجوز‌های روزانه طرح ترافیک از امروز تا پایان روز چهارشنبه خبر داد.

به گزارش شهروند آنلاین، معاون استاندار تهران گفت: با توجه به تشدید و استمرار آلودگی و پایداری هوا و در معرض خطر قرار گرفتن شهروندان، بر اساس مصوبه کارگروه هماهنگی شرایط اضطرار آلودگی هوا مجوز‌های روزانه طرح ترافیک از  امروز دوشنبه مورخ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ تا روز چهار شنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ صادر نمی‌شود.

میر محمد غراوی با بیان اینکه مقرر  شده همه فعالیت‌های کارخانجات تولید سیمان با ۵۰ درصد ظرفیت انجام شود افزود: پایگاه‌های سیار فوریت‌های پزشکی اعم از اورژانس و هلال احمر در مناطق پرتردد شهر، جانمایی شده است.

غراوی همچنین گفت: پلیس راهور تهران بزرگ و پلیس راهور شرق و پلیس راهور غرب تهران، از تردد شبانه خودرو‌های گازوئیلی سنگین که آلایندگی قابل رویت دارند، جلوگیری  می کنند.

معاون استاندار تهران ضمن اعلام ممنوعیت فعالیت ورزشی مدارس در کلیه مقاطع تحصیلی در محیط‌های باز از مردم خواست تا از انجام فعالیت‌های ورزشی اعم از انفرادی و همگانی در محیط‌های باز خودداری  کنند.

غراوی افزود: شهرداری‌ها، بخشداری‌ها و دهیاری‌های استان، برای جلوگیری از پسماندسوزی و سوزاندن شاخ و برگ درختان، نظارت ویژه  داشته باشند. همچنین اداره کل حفاظت محیط زیست استان، برای تشدید نظارت بر فعالیت واحد‌های آلاینده و همچنین سوخت مصرفی نیروگاه‌ها و واحد‌های تولیدی و صنعتی، اقدام کند./خبرگزاری صدا وسیما

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.