عیادت رئیسی از مجروحان حادثه تروریستی کرمان

رئیس جمهور که پس از وقوع عملیات تروریستی در کرمان، سفرهای خود به ترکیه و استان زنجان را به تعویق انداخت، ساعاتی پیش وارد کرمان شد و به عیادت تعدادی از مجروحان این حادثه در بیمارستان پیامبر اعظم رفت.

به گزارش شهروند آنلاین، رئیسی، صبح امروز پس از ورود به کرمان به گلزار شهدای کرمان رفت و بر سر مزار شهید حاج قاسم سلیمانی حاضر شد.

رئیس‌ جمهور پیش از این و پس از وقوع حادثه تروریستی در کرمان، سفرهای کاری خود به کشور ترکیه و همچنین استان زنجان را به تعویق انداخت.

وقوع دو انفجار تروریستی در عصر روز چهارشنبه 13 دی ماه در نزدیکی گلزار شهدای کرمان، باعث شهادت حدود 100 و همچنین مجروحیت حدود 300 نفر از کسانی شد که برای گرامیداشت چهارمین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی به کرمان آمده بودند.

گروه تروریستی داعش و تکفیری داعش،‌ شامگاه پنجشنبه 14 خرداد با صدور اطلاعیه‌ای مسئولیت این عملیات تروریستی را برعهده گرفت. هرچند بسیاری از کارشناسان، باتوجه به محتوای این بیانیه که با بیانیه‌ها و عملکرد داعش درباره اقدامات تروریستی این گروه به ویژه عملیات انتحاری آن تفاوت فاحشی داشت، در ارتباط این حادثه با داعش تشکیک کردند./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.