وداع جانسوز با شهدای انفجار تروریستی کرمان

مراسم تشییع پیکر شهدای حادثه تروریستی کرمان در مصلای بزرگ امام علی علیه السلام شهر کرمان آغاز شد.

به گزارش شهروند آنلاین، اجتماع مردمی، آیین گرامیداشت و وداع جانسوز با پیکر مطهر شهدای حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان در مصلی بزرگ امام علی علیه السلام شهر کرمان آغاز شد.

امروز مصلی بزرگ امام علی (ع) شهر کرمان مملو از جمعیت سوگواری بود که برای وداع با پیکر مطهر زائران شهید حاج قاسم آمده بودند؛ امروز مصلی کرمان مملو از جمعیتی بود که با چشمان اشکبار و دل‌های داغدار، فریاد «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» بر لب داشتند و خواستار انتقام سخت از  تروریست‌ها و حامیان معنوی و مالی آنها بودند.

امروز مصلی بزرگ امام علی علیه السلام کرمان مملو از جمعیت دغداری بود که زخمی عمیق بر دل داشتند؛ مردم ما سال‌ها است که داغدار توطئه‌ها و فتنه‌های دشمنان سنگدل و بیرحمی هستند که زن و مرد و کودک و پیر و جوان برایشان فرقی ندارد و سیزدهم دی‌ماه امسال برای بار دیگر دست این ناجوانمردان از آستین شرم‌آور ترور بیرون آمد و تمام ایران اسلامی، را به سوگ نشاند.

امروز مصلی بزرگ امام علی (ع) شهر کرمان مملو از مادرانی بود که برای وداع با مادرانی آمده بودند که در روز مادر آسمانی شده بودند؛ برای وداع با کودکانی آمده بودند که حالا دیگر دستشان در دست مادرشان نیست.

امروز مصلی بزرگ امام علی (ع) شهر کرمان مملو از زن و مرد و پیر و جوان بود؛ حتی کودکان هم آمده بودند تا بگویند از هر قطره خون شهدای حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان، حاج قاسم‌ها می‌روید؛ ما را از بمب نترسانید این آب و خاک قاسم‌پرور است.

امروز مصلی بزرگ امام علی (ع) شهر کرمان مملو از جمعیت سوگواری بود با چشمان اشکبار و دلی داغدار برای تجدید پیمان با امام زمان و ولی‌فقیه شان آمده بودند تا مهر تاییدی بر این سخن حاج قاسم زده باشند که به راستی «ما ملت شهادتیم؛ ما ملت امام حسینیم» ما را چه می‌ترسانید؟

به گزارش تسنیم ساعت 14:50 دقیقه و در ‌15:17 دقیقه بعد از ظهر 13 دی ماه سالروز شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، دو انفجار تروریستی در محدوده گلزار شهدای کرمان اتفاق افتاد که حادثه اول در ورودی گلزار شهدای کرمان و حادثه دوم در ورودی تخت درگاه قلی‌بیگ اتفاق افتاد است که در این حادثه تعداد زیادی از هموطنان مصدوم و شهید شدند./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.