عطر سلیمانی در تمام جبهه‌های مقاومت

اظهارات یک شهروند یمنی در مراسم سالگرد شهادت سردار سلیمانی

یک شهروند یمنی که برای سالگرد شهادت شهید سلیمانی به کرمان آمده است، گفت: روح شهید سلیمانی در تمام جبهه‌های مقاومت حضور دارد و اثرات آن را هنوز می‌بینیم.

به گزارش شهروند آنلاین، یک تبعه یمنی که در مراسم چهارمین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی به کرمان آمده است، در گفت‌وگو با تسنیم، گفت: با لطف خدا، توفیق داشتیم امسال هم بین مردم ایران در مناسبت بزرگ سالگرد شهادت سپهبد سلیمانی حضور داشته باشیم. در نمایشگاهی که برگزار کردیم از یمن و جنگ هشت‌ساله علیه کشورمان به مردم ایران و افرادی که از کشورهای دیگر مثل آذربایجان و عراق آمده بودند می‌گفتیم:

دشمن این عملیات را با این امید که این مناسبت (یادبود شهادت شهید سلیمانی) را متوقف کند و مردم را بترساند انجام داد اما دیدید مردم یک روز پس از حادثه با چه حضور پرشکوهی به اینجا آمدند، خدارا شکر که اهداف دشمن محقق نشده است.

این تبعه یمنی گفت: روح شهید سلیمانی در تمام جبهه‌های مقاومت حضور دارد و اثرات آن را هنوز می‌بینیم. در غزه می‌بینیم حماس، این جنبشی که چیزی در اختیار نداشت، امروز چگونه با تاکتیک‌های پیشرفته نظامی و مسلحانه با ارتش اسرائیل می‌جنگد و اسرائیل را شکست می‌دهد، اینها قطعاً یکی از اثرات بزرگان جبهه مقاومت و در رأس آنها شهید قاسم سلیمانی است.

روح سلیمانی همه‌جا است و وجود او مانند شیشه عطری است که شکست اما عطر آن کل منطقه را فراگرفت و همه او را شناختند و روحیه گرفتند، اثرات آن را هم از غزه تا یمن که پیروز شد می‌بینیم و ان‌شاء‌الله در آینده این مسیر به نابودی اسرائیل و کل استکبار ختم خواهد شد./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.