نبرد خانه به خانه در خان‌یونس

بسته خبری صبحگاهی ویژه تحولات مقاومت در غزه

درگیری‌های شدید بین مقاومت فلسطین در غزه با نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در خان‌یونس، ۱۸ شهید در بمباران خانه‌ای در جنوب غزه و یورش صهیونیست‌ها به کرانه باختری از مهمترین تحولات فلسطین اشغالی است.

به گزارش شهروند آنلاین، بمباران خانه‌ای در دیرالبلح واقع در مرکز نوار غزه تاکنون بیش از 10 شهید و زخمی برجای گذاشته و بنا به گفته مسئولان بیمارستان شهدای الاقصی احتمال افزایش آمار شهدا زیاد است.

همچنین در پی بمباران خانه‌ای در محله «المناره» در خان‌یونس در جنوب  غزه، 18 فلسطینی شهید و ده‌ها نفر دیگر زخمی شدند.

رژیم اسرائیل بامداد امروز شنبه همزمان با بمباران مناطق غزه، به نابلس و قلقیلیه یورش برد.

18شهید در بمباران خانه‌ای در خان‌یونس

منابع خبری گزارش دادند که در پی بمباران خانه‌ای در محله «المناره» در خان‌یونس در جنوب  غزه، 18 فلسطینی شهید و ده‌ها نفر دیگر زخمی شدند.

درگیری‌‌های شدید در جنوب غزه

منابع خبری از درگیری‌های شدید در منطقه معن واقع در شهر خان‌یونس خبر می‌دهند. به گفته این منابع نیروهای مقاومت فلسطین در غزه توانسته‌اند با مقاومت خود جلوی اشغالگران را بگیرد.

تظاهرات کفن‌پوشان در اردن برای جلب توجه به قتل عام در غزه

هزاران تن از مردم اردن در اعتراض به 91 روز قتل، بمباران و محاصره در غزه، کفن پوشان دست به راهپیمایی اعتراضی زدند تا با این طریق توجه‌ها را به جنایت‌هایی که در نوار غزه از سوی صهیونیست‌ها می‌رود، جلب کنند.

عضو حماس: حماس بخش مهمی از ملت فلسطین است

سامی ابوزهری، از رهبران جنبش حماس گفت که این جنبش قوی‌تر از آن است که اشغالگران بتوانند آن را از بین ببرند؛ زیرا حماس بخش مهمی از ملت فلسطین و امت عربی و اسلامی است.

درخواست خانواده‌های اسیران صهیونیست از رئیس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی

یک روز بعد از آنکه هرتسی هالیوی، رئیس ستاد کل ارتش رژیم ، «شائول موفاز» وزیر جنگ سابق را به عنوان مسئول کمیته تحقیقات نظامی شکست صهیونیست‌ها در روز عملیات طوفان الاقصی تعیین کرد، خانواده‌های اسرای صهیونیست دربند مقاومت فلسطین در غزه از هالیوی درخواستی کردند.

خانواده‌های اسرا طی در خواست مکتوبی از  هالیوی از او خواستند تحقیقات مفصلی درباره چرایی شلیک تانک صهیونیستی به سمت غیرنظامیان صهیونیست در شهرک صهیونیست‌نشین کیبوتس بئیری انجام دهد.

دو هفته پیش ویدیویی از یک بالگرد ارتش صهیونیستی منتشر شد که در آن تانک صهیونیستی به سمت صهیونیست‌ها شلیک می‌کرد.

یورش صهیونیست‌ها به شهری در کرانه باختری و زخمی شدن یک نفر

نظامیان رژیم اسرائیل به شهر قلقیلیه در کرانه باختری یورش برده و با تیراندازی به سمت جوانان فلسطینی یک نفر را زخمی کردند.

شهادت 2 فلسطینی در بمباران مرکز غزه

خانه‌ای در منطقه دیرالبلح غزه هدف حملات هوایی رژیم اسرائیل قرار گرفت که در اثر آن تاکنون دو نفر شهید شده و تعدادی نیز زخمی شده‌اند.

سخنگوی بیمارستان شهدای الاقصی در غزه ساعتی بعد گفت که از لحظات پیش شمار زیادی از شهدا و زخمی‌ها در اثر بمباران دیرالبلح به این بیمارستان انتقال داده شده است./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.