کودک 8 ساله به خیل شهدا پیوست؛ ۹۱ شهید

آخرین وضعیت مجروحان انفجار تروریستی در بیمارستان‌های کرمان

رئیس اورژانس کرمان با اشاره به بستری ۱۰۳ مجروح حادثه تروریستی در بیمارستان‌های کرمان، گفت: از این تعداد ۳۴ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار دارند.

به گزارش شهروند آنلاین،سید محمد صابری در گفت‌وگو با تسنیم در کرمان، با اشاره به تعداد مصدومان باقی مانده و بستری در حال حاضر حادثه تروریستی کرمان در بخش‌های ویژه و عادی بیمارستان‌های شهر کرمان تا ساعت 6 صبح امروز شانزدهم دی‌ماه، اظهار داشت: مجموع تعداد مصدومان بستری این حادثه در بیمارستان‌های شهر کرمان به 103 نفر کاهش یافته است.

او بیان کرد: این مصدومان در 10 بیمارستان شهید باهنر، افضلی‌پور، شفا، پیامبر اعظم، سیدالشهدا (ع)، حضرت فاطمه (س)، امام حسین (ع)، ارجمند، راضیه فیروز و مهرگان تحت درمان قرار دارند.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان عنوان کرد: از میان 103 مصدوم 43 نفر زن، 43 نفر مرد، 17 کودک زیر 15 سال در بیمارستان‌های کرمان بستری هستند.

صابری با بیان اینکه از بین این مصدومان 34 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه و 69 نفر در سایر بخش‌ها بستری هستند و تحت درمان قرار دارند، گفت: 12 نفر مصدومان به دستگاه متصل هستند و 22 نفر نیز در آی سی یو تحت نظر هستند.

او با اشاره به شهادت 2 نفر دیگر از مجروحان حادثه تروریستی کرمان، گفت: طاها شادکام کودک 8 ساله که در حادثه تروریستی 13 دی ماه دچار مجروحیت شده و در بیمارستان افضلی‌‌پور کرمان بستری بود،‌ شهید شده است.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان، افزود: سعید شهنوازی دیگر مجروح 60 ساله این حادثه است که او نیز در بیمارستان باهنر کرمان بستری بود که ساعت 7 به گروه شهدا پیوست.

با شهادت یک کودک 8 ساله و یک مرد 60 ساله تعداد شهدای حادثه تروریستی شهر کرمان به 91 تن رسید./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.