وقتی هلالِ آرامش دیده شد

امدادرسانی بیش از 2200 نفر در مراسم سالگرد شهادت سردار سلیمانی

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان کرمان از امدادرسانی به بیش از 2200 نفر در پوشش امدادی چهارمین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

به گزارش شهروند آنلاین از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر؛ رضا فلاح، مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر کرمان، با اشاره به ارائه خدمات امدادی و بشردوستانه این جمعیت در چهارمین سالگرد شهادت سردار سلیمانی از یازدهم الی پانزدهم دی‌ماه گفت: در 5 روز گذشته، 2 هزار و 20٨ نفر برای دریافت خدمات امدادی به نیروهای این جمعیت مراجعه کردند که 182 نفر از آنان، به صورت سرپایی درمان و 11 نفر نیز به مراکز درمانی منتقل شدند.

او با اشاره به غربالگری فشارخون برای بیش از 2 هزار نفر ادامه داد: امدادگران و نجاتگران هلال احمر در طی این چند روز 6 نفر مفقود شده را به خانواده‌های آنان بازگرداندند.

فلاح با اشاره به راهنمائی 328 نفر از زائرین توسط اعضای جوانان ادامه داد: 43 دستگاه خودروی عملیاتی، امدادی و نجات در 5 روز گذشته برای عملیات‌های امدادرسانی به کار گرفته شده است.

او افزود: تاکنون 326 نیروی عملیاتی در قالب 46 تیم برای ارائه خدمات امدادی در چهارمین سالگرد شهادت سردار سلیمانی حضور یافتند.

گفتنی است، مدت اجرای ارائه خدمات امدادی مراسم طرح به مدت 8 روز، از یازدهم الی هجدهم دی‌ماه است و تمامی ‌شعب و پایگاه‌های امداد‌ونجات استان کرمان، برای ارائه خدمات در حالت آماده‌باش قرار دارند./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.