تکلیف پرسپولیس برای گل‌محمدی

در صورت جدایی گل‌محمدی، جایگزین او خارجی خواهد بود

هیات مدیره باشگاه پرسپولیس مصوب کرد که در صورت جدایی سرمربی تیم فوتبال این باشگاه، جایگزین او خارجی خواهد بود.

به گزارش شهروند آنلاین، هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با حضور تمامی اعضا و رضا درویش، مدیرعامل این باشگاه برای تعیین وضعیت سرمربی تیم، تشکیل جلسه داد. این نشست قرار بود فردا تشکیل شود ولی برای اینکه زمان از دست نرود، امروز برگزار شد.

باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه‌ای نوشت:

در این جلسه درویش گزارشی از آخرین وضعیت و نتیجه صحبت‌های خود با یحیی گل‌محمدی را به اعضا ارائه کرد. در نهایت هیات مدیره بعد از بررسی جمیع شرایط با توجه به اشراف گل‌محمدی بر مسائل فنی تیم و شرایط لیگ، بر تمایل خود برای ادامه فعالیت او تاکید کرد ولی با توجه به اصرار او بر جدایی، تعیین تکلیف نهایی را به جلسه فردا بین مدیرعامل، گل‌محمدی و نماینده حقوقی او موکول کرد.

هیات مدیره مصوب کرد با جدایی سرمربی کنونی تیم، جانشین اواز میان گزینه‌های خارجی که دارای کارنامه قابل قبول باشد، انتخاب شود. با این اوصاف، گزینه داخلی منتفی شد.

هیات مدیره اعلام کرد؛ ضمن احترام به مربیان داخلی و اذعان به شایستگی‌هایی که نزد ایشان وجود دارد، در مقطع کنونی با توجه به مجموعه مسائلی که باید در نظر گرفته شود و همچنین استفاده از مجموعه نظرات موافق و مخالف کارشناسان، حضور یک مربی خارجی دارای کارنامه موفق را برای تیم مناسب می‌داند.

بر این اساس از سوی باشگاه نیز مورد تاکید است که با هیچ مربی داخلی یا باشگاه‌های مطبوع ایشان، مذاکره‌ای درباره سرمربیگری سرخپوشان ایران، صورت نگرفته است./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.